הגישה החדשנית לאיזון אנרגטי ולטיפול בסרטן

רפואת הביופיזיקה הטבעית היא גישה חדשנית המנסה להבין את הלוגיקה הפנימית והמנגנונים של הטבע כדי לפתח טיפולים למחלות כרוניות ודגנרטיביות. הגישה מבוססת על ההנחה שמחלות נגרמות מחוסר איזון אנרגטי בגוף. לכן, השיטה משתמשת בתדרי ספציפיים על מנת לשפר את התקשורת התאית, לחזק את מערכת החיסון ולאזן את רמות האנרגיה בגוף.

 


מהי רפואת תדרים?
רפואת התדרים היא ענף ברפואה הטבעית המתמקד בשימוש בתדרי אנרגיה למטרות אבחון וטיפול. היא נשענת על התפיסה שכל חומר, כולל גוף האדם, משדר תדרים וויברציות טבעיות היכולים להשפיע על מצבים רפואיים רפואת התדרים היא גישה טיפולית המשלבת מחקר מדעי, עקרונות מפיזיקה קוואנטית וידע מרפואה סינית מסורתית. הבסיס התיאורטי שלה נשען על התפיסה שכל חומר, כולל הגוף האדם, הוא למעשה צורה של אנרגיה הניתנת למדידה. ההנחה המרכזית היא שכל דבר, חי משדר תדרים וויברציות טבעיות היכולים להשפיע על מצבים פיזיולוגיים ורפואיים.

 

לפי גישה זו, מצבי חולי נגרמים מחוסר איזון באנרגיית הגוף, כאשר באזורים או איברים מסוימים עלול להיות עודף או חוסר של אנרגיה. מכשירי התדרים משמשים לאבחון ולטיפול באי-איזון האנרגטי הזה, במטרה להשיב את האיזון הנדרש לבריאות. רפואת התדרים קשורה לרפואה הסינית המסורתית, ששתיהן מתבססות על התפיסה שהכל סביבנו, כולל הגוף, הוא צורה של אנרגיה ("צ'י") הנמצאת ברמות דחיסות שונות. טיפול בתדרים נועד לאזן ולהפנות מחדש את האנרגיה בגוף.

היסטוריה של רפואת תדרים
בראשית המאה ה-20, מדענים חלוצים החלו לחקור את תדרי האנרגיה בגוף האדם  וגילו הבדלים משמעותיים בין אנשים בריאים לחולים. ממצאים אלה הובילו להתפתחות רפואת התדרים כשיטה המנסה לאזן ולהפנות מחדש את התדרים בגוף, במטרה לקדם בריאות ולרפא ממחלות. בשנות ה-30 של אותה המאה, ד"ר ריימונד רייף ערך מחקרים ראשוניים על השפעת תדרים על תאים סרטניים. רייף טען שהצליח לרפא חולי סרטן באמצעות שימוש בתדרים מסוימים, אך השיטה עוררה ביקורת נרחבת והייתה שנויה במחלוקת בקרב הקהילה המדעית והרפואית המסורתית באותה תקופה.

מדוע זה מועיל דווקא לסרטן?

תדרים ספציפיים יכולים לזהות ולטפל בתאים סרטניים על ידי שינוי תהליכי החלוקה התאית והתפשטות הגידול. שילוב רפואת תדרים עם טיפולים מסורתיים יכול להגביר את היעילות במאבק בסרטן ולהפחית תופעות לוואי.

לרפואת תדרים יש פוטנציאל מוכח בטיפול בסרטן, במיוחד דרך שימוש בשדות אלקטרומגנטיים שיכולים לזהות תדרים ספציפיים לסוגי גידולים שונים. מחקר שנערך גילה כי תדרים אלו יעילים לטיפול בסוגים שונים של גידולים, כאשר כל גידול מגיב לתדר שונה. זה מאפשר טיפול ממוקד ואישי יותר, המותאם לסוג הגידול ולתגובתו הביולוגית הייחודית תאים סרטניים מתחלקים ומתרבים בקצב מהיר ובלתי מבוקר. רפואת תדרים משנה את תהליך החלוקה התאית הזו דרך הפעלת תדרים שמעכבים את יכולת התאים הסרטניים להתרבות. בנוסף, שדות חשמליים מתחלפים הוכחו כיעילים בהשפעה על תהליך התפשטות התאים הסרטניים, תוך תגובות שונות המושפעות מהתדר המשמש. שילוב של טיפולים אלו עם כימותרפיה יכול לשפר את יעילות הטיפול הכוללת, מה שמביא לתוצאות טיפול טובות יותר.

 

טיפולים אלו מתמקדים בניצול טכנולוגיות חדשניות לשיפור תגובת הגוף לסרטן ומציעים אופציות טיפול חדשות שעשויות להפחית תופעות לוואי ולהגביר את היעילות במאבק במחלה.

 

הטיפולים המשולבים במרפאתנו

כשאדם מתמודד עם סרטן, חשוב להיות פתוחים לטיפולים חדשניים. אל תחכו יום נוסף. הטיפול בתדרים יכול להציע פתרון חדשני ויעיל עבורכם או לאדם יקר שנלחם בסרטן. פנו אלינו כעת לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות והצטרפו למהפכה בטיפול בסרטן שמחזירה את הכוח לידי המטופל.

 

מחקר בחן את יעילות של שדות חשמליים מתחלפים בתדרים ביניים (100–300 קילוהרץ), והראה ייעודיות בכיוון התפשטות התאים והשפעות שונות על פעילות התא בהתאם לתדר המשמש. הטיפול יכול להיות מועיל במיוחד כאשר משלבים אותו עם טיפולים נוספים כמו כימותרפיה לשיפור היעילות הכוללת של הטיפול.

מחקרים על שימוש בשדות אלקטרומגנטיים מודולטים זיהו תדרים ספציפיים של גידולים שיכולים לסייע בטיפול בסרטן. הגישה היא אישית, כאשר תדרים שונים נמצאו כיעילים לסוגי גידולים שונים. המחקר הדגים שיפורים אפשריים בחולים שעברו טיפול זה במקביל לטיפולים מסורתיים.