תגובה מהירה לטיפול ​

שיפור מורגש בתסמיני פרקינסון תוך כמה שבועות

שיקום נוירולוגי

הגברת התפקוד והקואורדינציה, שיפור באיכות החיים וביכולת התנועה

שיפור איכות החיים

מיתון בתסמיני המחלה ותמיכה בשמירה על איכות חיים טובה יותר

זה לא עוד טיפול, זו התחלה חדשה!

ברוכים הבאים למפגש עם העתיד של הרפואה. במשך שנים, מחלת פרקינסון הוגדרה כמצב ללא מענה . כיום, אנו גאים להציג את הפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם פרקינסון. הטיפול מבוסס על גישה משולבת של טיפול בחמצן CDS יחד עם רפואת התדרים המשפיעים על התודעה והמערכת העצבית. מהפך בהתמודדות עם המחלה.

 

שלב 1: הפטנט של אנדראס קלקר

טיפול בחמצן CDS

הכירו את הטיפול בכלור דו-חמצני (CLO2) לפרקינסון, טכנולוגיה חדשנית שפותחה על ידי אנדראס קלקר. טיפול זה מנצל את יכולתו של כלור דו-חמצני לקדם בריאות נוירולוגית ולהפחית תסמינים נוירודגנרטיביים, מה שמאפשר למטופלים לחוות שיפור באיכות החיים ובתפקוד היומיומי.

 

שיפור התפקוד הנוירולוגי:

השימוש בחמצן מקדם את תהליכי התיקון וההתחדשות בתאי העצב, תוך כדי סיוע בהאטת התקדמות המחלה ושיפור היכולת הפיזית והקוגניטיבית.

הגנה על תאי המוח:

החמצן מגן על תאי המוח מפני נזק אוקסידטיבי ולתמוך בתפקוד המיטוכונדריאלי, מה שמשפר את הפונקציונליות הכללית ומסייע בניהול המחלה.

תמיכה נוירונית:

jnmi תורם לשיפור תפקוד המוח על ידי תמיכה בבריאות הנוירונים. הוא עשוי לעזור בהגנה על התאים העצביים מפני נזקים אוקסידטיביים ולקדם תהליכי התחדשות נוירונלית, תוך תרומה ליציבות נוירולוגית ולהאטת התקדמות מחלת הפרקינסון.

שיפור ברמת החמצן בדם

זינוק ברמות החמצן בדם משפר את תפקוד המערכת העצבית ויכול להביא להקלה בתסמינים נפוצים של פרקינסון. אוקסיגנציה טובה יותר מסייעת לתאים לתפקד בצורה אופטימלית ועשויה לאט את התקדמות המחלה.

שלב 2: מערכת העצבים

תדרים ופרקינסון

הטיפול ברפואת תדרים, המשתמש בטכנולוגיות חדשניות כגון Biotrohn® וPlasmatrohn®, מכוון לחידוש הפעילות הנורמלית של תאי הדופמין ולשיקום מערכת העצבים. דרך שידור מיקרו-תדרים והתמקדות באיזון תאי, הטיפול נועד למזער מטענים שליליים ורדיקליים חופשיים ולשפר את התיאום והפונקציונליות ברמה התאית ולהביא להרמוניה בין הגוף לנפש. זה מאפשר שיפור דרמטי בתסמיני הפרקינסון, וכן בבריאות ובאיזון הכללי של המטופלים.

 

שיטת הטיפול שעובדת!

גם אתם ויקירכם יכולים להתחיל במסע חדש ומלא תקווהולחזור לתפקד כמו פעם
השאירו פרטים והצטרפו לסיפור ההצלחה