תגובה מהירה לטיפול ​

להשיג עור נקי במהירות כבר לאחר שבוע

עור נקי

עור חלק ובריא ושיפור כללי בתסמינים

מניעת התפרציות

לשמור על עור נקי למש שנים רבות

זה לא עוד טיפול, זו התחלה חדשה!

הטיפול המשולב שמבטיח להפוך את הסיוט להיסטוריה. נתחיל השלב הראשון: ניקוי של העור באמצעות טיפול בחמצן, שיחזיר לעורכם את הניקיון ושיפור כללי בתסמינים. ואז, נמשיך לשלב השני: טיפול תודעתי ממוקד המטפל בשורש המחלה ובך נוכל למנוע התפרצויות עתידיות ונוכל לשמור על עור נקי למשך שנים רבות.

שלב 1: הפטנט של אנדראס קלקר

טיפול בחמצן CDS

הכירו את הכלור דו-חמצני או  (CLO2)  הוא חומר המשמש בטיפול בפסוריאזיס, מציע שיפור משמעותי במצב העור. טיפול זה, שפותח על ידי  אנדראס קלקר, מבוסס על יכולתו להפחית דלקת ולקדם ריפוי של העור, מה שמאפשר למטופלים לחוות תוצאות מהירות ויעילות. אנדראס קלארק, חוקר ביופיסיקה, הוא המוח מאחורי הפטנט הזה.  

אנטי-דלקתי

חמצן ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות. הוא עוזר להפחית את הדלקת בעור, מה שיכול להקל על האדמומיות, הנפיחות והכאב המלווים את הפסוריאזיס.

אנטי-מיקרוביאלי

חמצן ידוע גם ביכולתו להילחם בחיידקים ופטריות, מה שיכול להיות חשוב במקרים שבהם הפסוריאזיס מלווה בזיהומים חיידקיים או פטרייתיים.

קידום ריפוי

על ידי הפחתת הדלקת והקטנת הסיכון לזיהומים, כלור דו-חמצני יכול לסייע בתהליך הריפוי של העור ולקדם החלמה מהירה יותר של הפלאקים הפסוריאטיים.

הפחתת הגרד

על ידי הפחתת הדלקת והרגעת העור, כלור דו-חמצני יכול גם להפחית את הגירוד המטריד המלווה לעיתים קרובות את הפסוריאזיס.

שלב 2: מניעת התפרצויות אחת ולתמיד

תודעה מחוללת ריפוי

פסוריאזיס: יותר ממחלת עור, מדובר במצב כרוני מערכתי ועל כן עלינו לטפל במחלה מהשורש. תרפיית הממדים מציעה גישה רב-ממדית לטיפול בבעיות בריאותיות ונפשיות, מתוך הבנה שהגוף והנפש הם יחידה אחת. השיטה משלבת יסודות מהרפואה החדשה, הרפואה הסינית, חוקי הפיזיקה ומסורות יהודיות עתיקות. תרפיית הממדים עוסקת בחקירה ובטיפול בזיכרונות תאיים, רגשות, תחושות פיזיות ומחשבות, כדי להביא להחלמה ולאיזון בין גוף לנפש. הטיפול מתמקד בשלושה הליכים: רגשי, תחושתי ומנטלי, ומטרתו לפרק מטענים שליליים וחיוביים ולהחזיר את האדם למצב של בריאות ושלווה.

הגיע הזמן לשינוי

עור חלק, נקי ובריא, בקלות יכול להפוך למציאות שלכם. התחילו את המסע לריפוי העור עוד היום