ה CDS הוא החומר הכי עוצמתית שקיימת היום על פני כדור הארץ כולל נגד סרטן!!!

 CDS היא דרך חדשה לטיפול בסרטן בשילוב עם טיפול בתדרים

בשנים האחרונות, התרחשה התעוררות בקרב הקהל הרחב לגבי היתרונות האפשריים של ה-CDS בטיפול בסרטן. הנחת העבודה היא שה-CDS מסוגל להתמודד עם תאי הגידול, להאט את התפשטות הגידול ולהקטין את הגודל שלו. דיווחים רבים מציינים את היכולת של ה-CDS להקל על תופעות הלוואי הנלוות לכימותרפיה.
במחקר שהתבצע באוניברסיטת ברלין, נמצא כי ה-CDS יכול להקל על תופעות הלוואי הנגרמות מכימותרפיה. הכימותרפיה היא כלי חשוב בטיפול בסרטן, אך היא מלווה בתופעות לוואי רבות. המחקר הצביע על היתרונות הבריאותיים של השימוש ב-CDS במהלך הטיפול.

בעידן המחקר הרפואי המתקדם, ה-CDS מציע פוטנציאל חדש לטיפול בסרטן ולהקלה על תופעות הלוואי של הכימותרפיה. עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא מומחה לפני התחלת טיפול.

מהם תופעות לוואי של ה CDS?

 אין תופעות לוואי ל CDS.  https://medbedtechnology.co.il/%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%90%d7%94-%d7%9b%d7%9c%d7%95%d7%a8-%d7%93%d7%95-%d7%97%d7%9e%d7%a6%d7%a0%d7%99-%d7%94%d7%a4%d7%95%d7%98%d7%a0%d7%a6%d7%99%d7%90%d7%9c/בצריכה בכמויות גדולות של  ה CDS עשוי לגרום  לבחילה ובמידה וזה קורה פשוט  יש רק להוריד מעט את המינון ולהמשיך לשתות כרגיל.  

מהו CDS דו-חמצן הכלור (CLO2)

CDS הוא ראשי תיבות ל-"Chlorine Dioxide Solution". המדובר בתרכובת של גז הכלורין דיאוקסיד (ClO2) המומסת במים. הגז, הידוע בכוחו החיטויי, משמש במגוון תחומים, כולל טיהור מים וחיטוי בתעשייה המזון. בעבר, השימוש בו היה מוגבל לתחומים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות התרחב השימוש בו גם לצורך טיפולים רפואיים, בזכות היכולת הייחודית שלו להילחם במחלות ויראליות ובקטריאליות.

CDS הוא פתרון מימי מרוכז ב-0.3% (3000ppm) של דו-חמצן הכלור הגזי. המדובר בתרכובת שאינה מכילה נתרן כלוריט (NaClO2) ויש לה pH ניטרלי. כאשר מדללים 10 מ"ל של CDS עם ליטר מים, מקבלים ריכוז של 0.003% (30ppm). המינון היומי המומלץ הוא 10 משקאות של 100 מ"ל בכל שעה, שמכילים בסך הכל 3 מ"ג ClO2. הגז הזה מאוד נמס במים ומתאייד ב-11°C.

איך דו-חמצן הכלור פועל?

דו-חמצן הכלור הוא אוקסידנט חזק עם פוטנציאל אוקסידציה של 0.95 V. הוא פועל בצורה סלקטיבית בסביבה חומצית.

האופן הפעולה של ה CDS הוא:

1. את מנגנוני יצירת החלבונים בתא החיידק / הוירוס. 

2. מגיב ישירות עם קשרי דיסולפיד הקיימים במולקולות ה-RNA של הפתוגן וכך הורסים את המידע הגנטי שלו. 

אלה שני עובדות  ויתרונות משמעותיים.

3. ה CDS ( גז כלור דו חמצני) הורג גם חיידקים ווירוסים במצב הלא פעיל שלהם.

4. קשה מאוד לפתוגנים לפתח עמידות CDS ( גז כלור דו חמצני).

לכן  מה שמוכח בוודאות ש CDS מחמצן ומשמיד חידקים, וירוסים ופטריות כגון:

חיידקים: סלמונלה, ליגיונלה, ליסטריה, אי.קולי, סטפילוקוקוס, פסאודומונס, מיקובקטריום, בצילוס

וירוסים: רוטה, קורונה, שפעת, אדנו וירוס, הפטיטיס, אבולה, פוליו, חצבת

פטריות: קנדידה, אספרגילוס, פניציליום

  זאת רשימה חלקית בלבד בנוסף, הוא מסייע באוקסידציה והפרשה של פסולת, רעלים ומתכות כבדות מהגוף. הכלורין דיאוקסיד לא מצטבר בגוף ולא משאיר שאריות, אך במהלך התהליך הוא מומר לחמצן וכלוריד נתרן (מלח).

השימוש ב-CDS הוא בטוח ואפקטיבי, והוא מציע יתרונות רבים בטיפול במחלות שונות, כולל אפקט אנטי-דלקתי והפרשה של רעלים מהגוף.

ניקוי רעלים וטיפול במחלות נוספות

בשנות ה-2000 החל השימוש ב-CDS כאמצעי טיפולי, לאחר שחוקרים גילו את היכולת המרשימה שלו להרוג חיידקים ווירוסים. השימוש בו התרחב במהירות, והיום הוא משמש לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקת ריאות, אטרופיה מולטיפלקס ואף סרטן. במאגר המחקרים המדעיים PubMed ניתן למצוא מעל ל-1326 מחקרים על דו-חמצן הכלור, רובם מציינים את היתרונות הרבים של התרכובת.

• דו-חמצן הכלור מתפצל בגוף, משחרר חמצן זמין ביולוגית כאשר הוא מגיע לסביבה חומצית; ואניון כלוריד (מופרש בשתן).
• יש לו כוח אוקסידנט גדול (פוטנציאל אוקסידציה = 0.95 V) והוא מאלקלי.
• הוא פועל רק ב-pH חומצי, באופן סלקטיבי אוקסידציה של וירוסים, חיידקים, פטריות ופרזיטים קטנים (מיקרואורגניזמים פתוגניים חיים בסביבה חומצית, בניגוד לאלה המועילים), הורג אותם. לכן הוא הוא ביוציד בטווח רחב שפועל באוקסידציה, בדומה לאיך שהלבנים הלבנים בגוף שלנו עושים.
• הוא גם מאוקסד פסולת של פתוגנים וחומרים מתוך תהליכי החייה של התא, רעלנים ומתכות כבדות, מקדם את הפרשתם.
• לכן יש לו אפקט אנטי-דלקתי ומרקה רעלים.
• אינו משאיר שאריות בגוף וגם אינו מצטבר בגוף. בתהליך האוקסידציה הוא מומר לחמצן וכלוריד נתרן (מלח).

השימושים המגוונים של בדו-חמצן הכלור: מאנשים ועד צמחיה

אנשים: בכל גיל ומצב: ילדים, מבוגרים, קשישים, נשים הרות או מניקות.
חיות: גם טורפים וגם צמחוניים. חיות מחמד.
צמחים: קישוטי, גן, חקלאות, אדמות.
מים: מטהר מים ובארות (2 מ"ל לליטר מים).

שיטות היישום השונות של בדו-חמצן הכלור

שימוש חיצוני לטיפול בפצעים, וכוויות  חיצוניים.

לדלקות שיניים או בחלל הפה ע"י שטיפה וגירגור.

אמבטיה בטפרטורת הגוף לניקוי רעלים.
חוקן לניקוי רעלים ולטיפול במעי הגס.
ובמקרים קשים זריקה דרך הווריד.

רקע כללי על ה CDS

בעידן הרפואה המתקדמת בו אנו חיים, התמקדות בגישות טבעיות וחלופיות לטיפול היא לא רק טרנד, אלא צורך ממשי. במרכז הבמה עומד ה-CDS, כלורין דיאוקסיד שפותח ע"י אנדראס קלקר הוא חוקר ביופיסיקה ממוצא גרמני שחי את מרבית חייו בספרד ובמשך שנים רבות מתגורר בשוויץ, שם חקר ורשם כמה פטנטים בינלאומיים העוסקים בשימוש טיפולי בכלור דו חמצני הן להיפוקסיה ,דלקות, זיהומים, אלח דם (Sepsis) וסארס- קIרIנה.  שהפך לאחרונה לאחת האלטרנטיבות המרכזיות בשוק הרפואה להמון מחלות ודלקות כולל כל סוגי הסרטן.

השימוש בדו-חמצני בכלור אינו אסור, הוא פשוט אינו מורשה כתרופה. נציין CDS  היא לא תרופה מאושרת בשום מדינה בעולם חוץ מבוליביה וזאת בגלל הלחץ האגרסיבי של חברות התרופות . ה FDA וביג פרמה יצאו נגד התרופה ולא אישרו אותה ללא כל הצדקה מדעית ובטענות לא מדויקות כדי להפחיד את האנשים מהשימוש בתרופה המדהימה הזאת בטענה של רעילות בריכוז של 5%.

מותר לציין כי המינון של בתרופה CDS הוא 0.003% (3000 ppm) והמינון הוא 10 מ"ל CDS בליטר מים,  מה שמביא את הריכוז ל 0.003% שהוא רחוק מאד מ 5% ריכוז רעיל.  כדי להגיע לרעילות של 5% צריך לשתות 10 ליטר תרכיז של CDS !!! זה לא רציני וברור  שלא מספרים את  העובדות אמיתיות. ושזו הפחדה והונאה פרועה לומר שה CDS רעיל במינון ובאופן בו הוא ניתן. לכן ברור לכל בר דעת ומשכיל שטענת הרעילות של ה CDS  אינה מבוססת עובדתית ולא מדעית והיא שקר בוטה ! כדאי לציין כי גם מלח או סוכר או קפה ואלכוהול עוד הרבה חומרים נוספים אם נצרוך אותם במינון גבהה כנראה שנקבל רעלת!

בכלל כל התעשיה בעולם משתמשים בהמון חומרים רעילים ואם צורכים אותם במינון גבהה הוא יהיה רעיל ולהזיק לגוף. לכן ברור לכל כי טענת הרעילות הוא תעמולה והפחדה של חברות התרופות כדי שלא ישתמשו בתרופה המופלאה הזאת וכדי שיצרכו את התרופות הרעילות שלהם!

כדאי שכל אחד יקרא את רשימת התופעות הלוואי של התרופות הכי פשוטות שאנשים צורכים באופן קבוע כמו אקמול ואופטלגין. אפשר לקבל חלחלה ופחד מרשימת תופעות הלוואי הצפוי לכל מי שישתמש בתרופה. והלוואי שבני אדם היו מתיחסים ברצינות לרשימת התופעות לוואי חברות התרופות בעצמם כותבים ומצהירים על עליהם ולא היו משתמשים בהם, כי הם מתכוונים באמת לכל מה שכתוב שם!  והאבסורד הוא שאת כל התרופות הרעילות והמזיקות של חברות התרופות ה DFA האמריקאי מאשר ואת ה CDS שהוא  שתופעות הלוואי שלו הם אולי בחילות ואולי שילשולים שגם אותם ניתן למנוע ע"י הורדת מינון. ואת התרופה הנפלאה והפשוטה הזאת מ FDA וממשלות לא מאשרים!!! 

 

  ה CDS  הוא חומר פלא שמנקה מהר מאד את  כל הדלקות ללא תופעות לוואי.  

באפריקה מאות אלפים נרפאו ממלריה וממחלות זיהומיות נוספת בזכות התרופה הזאת. ובאופן פלא העלימו את כל הדוחות והתעודים של הצלב האדום מהאינטרנט .  והמוזר ביותר הוא, שכל עולם התעשיה כולל חברות התרופות בעולם משתמש במינון נמוך בהחומר המופלא הזה גם לייצור תרופות ומזון וממשלות מזרימה את החומר המופלא הזה בכל מערכות המים כדי לטהר את מים מבקטריות וחידקים,

ואם אכן החומר מסוכן ורעיל כל כך למה כולם משתמשים בו?

והסיבה נראת די ברורה עכשיו, האינטרס הברור של חברות התרופות לבצע כסף ולא ולטבתנו והם משפיעים על  FDA ובכל מוסדות המחקר והלימוד שהם ממנים. ולכן ממשלות בעולם עושי דברם ולא מאשרים את ה CDS כתרופה, אבל כחומר לטיהור וחיטי מים ולתעשיה כן!!!

ולכן, כל צרכני התרופה הפלאית הזאת לוקחים אותה על דעת עצמם ועל אחריותם הפרטית. תופעות הלוואי שנצפו לאנשים רגישים הוא שילשול או בחילות במקרים קיצוניים. וכדי להימנע מהשילשולים או הבחילות פשוט מורידים את המינון למינון הנוח למטופל ולהמשיך לצרוך את התרופה.

השילוב של   CDS בשילוב עם טיפול בתדרים הוא שילוב מנצח לריפוי המון מחלות וכמעט כל סוגי הדלקות הכרוניות כולל כל סוגי הסרטן כולל סרטן במוח. כי מולקולת החמצן עוברת את מחסום המוח ומצליחה לטפל בסרטן וכמעט בכל דלקת כולל כרונית. ובנוסף ה CDS משפר את תיפקודי המוח במיוחד לחולי אלצהיימר.

  ליעוץ וטיפול צור קשר