5 סיבות לטפל בעצמכם בסאונת אינפרה אדום:

סאונת אינפרה אדום, כך הוכח במחקרים רבים, יעילה רפואית לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות ומחלות. סאונת Relax, אשר זכתה להכרת הממסד הרפואי, פועלת על טכנולוגיית אינפרה אדום ארוך, המפיצה חום החודר עד לעומק גוף האדם. מהלך זה מסייע בשחרור וניקוי רעלים מהגוף ולכן מאפשר לגופנו לרפא את עצמו מחלות ובעיות בריאות רבות, הן בגוף והן בנפש. הטיפול בסאונה עוטף אותך בחום ומאפשר זרימת דם וחמצן לכל רקמות הגוף ומסייע בכך למערכת החיסון לעבוד טוב יותר ומשפר בכך את כל תפקודי אברי הגוף כולל המוח. סאונה אינפרה אדום היא חוויה טיפולית נעימה.

להלן 5 סיבות בריאותיות להתחיל לטפל בעצמכם באמצעות סאונת אינפרה אדום:

  1. כדי להירגע: אורח החיים המודרני מזמן לחצים ומתחים רבים. טיפול בסאונת אינפרה אדום הוא חוויה נינוחה ומרגיעה. סאונה המושתתת על קרני אור אינפרה אדום מחליפה את האוויר הלח או היבש של סאונה רגילה, באור אינפרה אדום, ללא קרני UV המשפיעות לרעה על מצב הבריאות שלנו. השהייה בסאונה, מעלה את טמפרטורת הגוף ומפעילה מערכות שאחריות על ויסות חום הגוף והגברת אדרנלין ואנדרופינים המסייעים לרגיעה ומצב רוח נינוח. גוונית' פלאטרו, ג'אניפר אניסטון וידוענים רבים, כבר אמצו את הטיפול כדרך לאמץ אורח חיים רגוע ושלו.
  2. כדי לא לכאוב: מחקרים על אנשים הסובלים מכאב כרוני ואף כאלו הסובלים מכאב נקודתי, מצאו כי הטיפול בסאונת אינפרה אדום, מסייע בהפחתת דלקות ובשיכוך כאבים. טכנולוגיית זו, מעלה את חום הגוף וגורמת להזעה. מה שמסייע בניקוי רעלנים מהגוף. כשמולקולות המים בגופנו, נחשפות לתנודות גלי האינפרה אדום הרחוק, נחלשים הקשרים ביניהן ורעלנים המצויים במולקולות המים, משתחררים. החום גם מביא להרחבת כלי דם חסומים ומסייע להוצאת חומרים מזיקים מהגוף באמצעות זיעה. פעולות אלו מגבירות את זרימת הדם בגוף, מסייעות בשיכוך כאבים והפחתת דלקות.
  3. כדי לישון בשקט: מטופלים רבים אשר משתמשים בסאונת אינפרה אדום, מדווחים על שיפור באיכות ובמשך השינה שלהם. הם צודקים! יש לכך גם ראיות מדעיות. במחקר שנערך על חולדות, נמצא כי חולדות שנחשפו לאנרגיית אינפרה אדום, חוו מחזורי שינה איכותיים יותר, מחולדות בקבוצת הביקורת שלא נחשפה לטכנולוגיה. חולדות שנחשפו לטכנולוגיה הזו, הראו ניגודיות מוגברת של יותר מנוחה בשלב המנוחה ופעילות רבה יותר בשלב הפעיל שלהן. זאת למרות שכמות השינה הכוללת שלהם נותרה ללא שינוי.
  4. כדי לרדת במשקל: טיפול בסאונת אינפרה אדום, גורם להזעה מוגברת, עלייה בדופק ובלחץ הדם, מה שמביא לשריפת קלוריות ולכן לירידה במשקל. לא מדובר על שריפת קלוריות מואצת, אולם המשקל יורד בהדרגה בשל איבוד נוזלים. למעשה, ניתן לשרוף עד 600 קלוריות בטיפול אחד. במחקר שבחן את השפעות סאונת אינפרה אדום על המשקל, נמצא כי אנשים ששילבו 30 דק טיפול בסאונה, יחד עם רבע שעה של פעילות גופנית, ירדו 80 אחוז במשקל, יותר מקבוצת הביקורת שרק הקפידה על אימונים גופניים.
  5. כדי להישאר צעירים: במלונות ומכוני ספא יוקרתיים, טיפול בסאונת אינפרה אדום, נחשב לבילוי אנטי- איג'ינג המועדף על מי שרוצים להישאר צעירים לנצח. טכנולוגיית האינפרה אדום, מסייעת בניקוי, שחרור והוצאת רעלנים מהגוף, פי שבעה יותר מאשר סאונה רגילה. הטיפול הזה מעודד ייצור של קולגן בגוף , אותו הורמון שגופנו מייצר פחות ופחות ממנו ולכן אנו מזדקנים. קולגן מסייע לשמירה על עור פנים חלק ומבריק ועל מניעת הזדקנות.