סרטן הוא שם המשקף קבוצת מחלות קשות, חלקן סופניות, המאופיינות בהכפלה וגידול של תאים (המרכיבים את כל חלקי הגוף כולל רקמות ואיברים), באופן בלתי מבוקר. התוצאה היא היווצרות של גידולים בכל חלקי הגוף, המשבשים את תפקודו. עולם המדע, נמצא כבר עשורים במרוץ אחר תרופות מצילות חיים לסרטן, בניסיון להילחם במה שהפך למגיפה של העידן המודרני. למרות שהרפואה הקונבנציונלית עוסקת לא מעט גם במניעת מחלת הסרטן, מרבית הטיפולים מבקשים לפתור את התסמונות ואינם יורדים לשורש המחולל את המחלה.

רפואה טבעית- סוף עידן הדעות הקדומות?

כבר ראשית האנושות, עוד לפני שהאדם, החל לחקור ולגלות את העולם הפיזי שסביבו, בני אדם, באינסטינקט טבעי, ידעו להתחבר לכוחות הריפוי הטבעיים של הגוף ולהעניק מזור ומרפא למחלות ובעיות רפואיות רבות. הרפואה הטבעית שהחלה ביבשת אסיה והתפשטה לכל העולם, סבלה בעידן המודרני, לצד התפתחות המדע, מדעות קדומות וזלזול. בעשורים האחרונים וביתר שאת, לאחר מגפת הקורונה, המדע החל לגלות את מה שהרפואה הטבעית יודעת מזה אלפי שנים. לא ניתן להפריד גוף מנפש ויש ביכולות כל אחד מאיתנו לרפא את עצמו בדרכים טבעיות. הדעות הקדומות מתמוססות ואנשים מגלים מחדש, את כוחות הריפוי העתיקים.

הידעת? רפואת תדרים יכולה לרפא כל סרטן!

אנחנו מוקפים בתדרים. למעשה, בכל גוף, חפץ, צמח ואף בנו עצמנו קיימים תדרים. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, מדען אמריקאי, ד"ר ריימונד רייף, ביקש לגייס את כוחות האנרגיה שבטבע לטובת ריפוי. רייף גילה כי לכל וירוס, בקטריה, פטריה ואפילו לכל רגש, מתח נפשי או מועקה, מתלווה תדר. על ידי שידור תדר נגדי, ניתן לפרק את המבנה המולקולרי של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות וכך לחסל אותם. רייף, בנה מכונת תדרים שמסוגלת לשדר את התדר הנגדי ולפרק את החיידקים, ווירוסים טפילים ופטריות. הוא החל לבצע ניסויים במכונת התדרים וגילה את כוחות הריפוי בשיטה זו. הוא אף ביצע ניסוי בחולי סרטן שהיו במצב סופני והצליח לרפא אותם.

5 דברים שלא ידעתם על ריפוי מסרטן באמצעות רפואת תדרים:

1.תדר נגדי: התהליך הסרטני הוא שיבוש במנגנון הבקרה התקין של התחלקות התאים. התאים שמשתנים מתחלקים בקצב מוגבר, חודרים לרקמות שכנות ומשבשים את עבודתן. התאים הממאירים עשויים גם לנדוד, למקום אחר בגוף, וליצור שם גידולים. באמצעות טכנולוגיית התדרים, מתבצעת סריקת גופו של המטופל, המאתרת את המקומות שבהם יש פגיעה וחולי. הסורק מזהה על ידי תדרים, את השינוי שעוברים חיידקים ווירוסים בתגובה לתנאי סביבה משתנים, כיצד הם משתכפלים והופכים לתאים סרטניים. לאחר מכן באמצעות מכונת תדרים, משודר תדר נגדי לחיידקים, פטריות, בקטריות ווירוסים שמפרק את הרכיבים הכימיים שלהם, באמצעות תהודה חוזרת.

2. איך זה עובד? טיפול בתדרים הוא טכנולוגיה בעלת שני שלבים. בשלב הראשון, ניתן באמצעות תוכנת סריקה, לסרוק את כל הגוף שלנו ואף איברים ספציפיים ולאתר את התדרים השליליים בגוף ומיקומם. בשלב השני, באמצעות מכונת תדרים, ניתן לשדר את התדרים הנגדיים של החיידקים שאנחנו רוצים לפרק, גלי התדר הנגדיים תוקפים את החיידקים גורמים להם להתפרק.

3. סורק התדרים מעניק טיפול הומאופתי: מנקודת מבט הומאופתית, כל מחלה היא ביטוי פיזי לבעיה עמוקה יותר שהתחילה קודם. בטיפול הומאופתי, ניתנים למטופל, תכשירים (רמדי), העשויים מצמחים ומינרלים, שמטרתם לאזן את מערכות הגוף והנפש וכך לסייע למחלות ובעיות רפואיות שונות. ברפואת התדרים, השלב הראשון הוא סריקת תדרים על ידי מכשיר סריקה. המטופל מניח את ידו על המכונה שסורקת את כל הנתונים, ומפיקה מהם דו"ח מפורט לגבי מצבו הבריאותי של המטופל. במקביל מכונת הסריקה מעניקה טיפול הומאופתי, באמצעות שליחת תדרים של מינרלים וצמחים שחסרים לגופנו וכך מסייעת בריפויו.

4. רפואת תדרים מוכחת מדעית: עבור המתבונן מן הצד, רפואת תדרים יכולה להישמע כמו מדע בדיוני. אבל האמת היא, שכבר ב- 1934, ד"ר רייף ערך באוניברסיטת דרום קליפורניה מחקר בשיתוף רופאים ופתולוגיים על קבוצה של 16 חולי סרטן סופניים, שנותר להם חודש אחד לחיות. החולים טופלו במשך 3 דקות, אחת לשלושה ימים, במכונת תדרים. אחרי 90 יום, 14 מהחולים נרפאו לגמרי ולא נמצא סרטן בגופם. המחקר של ד"ר רייף זכה לתהילת עולם, אבל הטכנולוגיה שלו איימה על חברות התרופות שהחלו לרדוף אותו, רדיפה שהביאה לכך שהטכנולוגיה שלו הוצאה מחוץ לחוק בארה"ב. בעשורים האחרונים, מצטברות עוד ועוד עדויות מדעיות אודות היעילות של רפואת התדרים, רבים בעולם חוזרים להשתמש בה כדי לטפל במחלות רבות ובהן סרטן.

5. תרופה לסרטן שעובדת: למרות שרפואת התדרים של ד"ר רייף הוצאה מחוץ לחוק בארה"ב, אמריקאים רבים המשיכו לטפל באמצעותה בהצלחה רבה וכך גם במקומות נוספים בעולם. ב-1981 יצא לאור הספר תרופה לסרטן שעובדת ובו שוב פורסם הניסוי המפורסם של ד"ר רייף בחולי סרטן סופניים. בעקבות הספר שזכה להצלחה, מדינות רבות בעולם אימצו את הטכנולוגיה ומטפלים באמצעותה. במקביל הממסד הרפואי, החל באיטיות וזהירות לחקור את רפואת התדרים והביא גילויים אודות יעילותה לטיפול בסרטן.

אם אתם חולי סרטן, אל תחכו, פנו למרפאתנו בהקדם. אנו נסייע לגופכם להירפא, מהר, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

לקביעת תור עכשיו.  שלח ווצאפ או מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.