שאלות על הטיפולים במרכז

אנחנו חברה ישראלית שהוקמה ב-2020 על ידי ערן דרור, יזם ואיש פיתוח טכנולוגי מומחה בתדרים ומאסטר בטיפול תודעתי דרך התת מודע. לחברה, צוות מטפלים תודעתיים המטפלים דרך התת מודע ופסיכותרפיה (שאינם רופאים) המעניקים טיפול למגוון רחב ומקיף של מחלות ובעיות רפואיות בטכנולוגית תדרים ייחודית בארץ וטיפול בחמצן במי קנגן/אלקליין. ראשית, המטופל מאובחן באמצעות סורק תדרים של חברת ZYTO, הסריקה מאבחנת את מצבו הרפואי של המטופל ואת תיפקוד כל המערכות הגוף המרכזיות כולל מדד רגשי,לחץ, חיידקים, פיטריות ורעלים. לאחר האבחון מותאמת תוכנית טיפול אישית לכל מטופל באמצעות טכנולוגיית תדרים של ד"ר רייף, ובמידת הצורך טיפול תרופתי טבעי, בחמצן  ובתא לחץ, במנורות וסאונה אינפרא אדום בגלים ארוכים (טכנולוגיה מוגנת פטנט של חברה טאיוואנית), אמבטיות קרח וכן באמצעות עיסויים רפואיים באלקטרודות   COMPEX 8.  כל הטיפולים שלנו הם ללא מגע אדם לא פולשני ללא כאב וללא תופעות לוואי. 

עדויות לשימוש בתדרים וויברציות ככוח מרפא, קיימות כבר בימי קדם. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, חוקרים שונים ניסו לרתום את כוחות האנרגיה הקיימים בכל גוף בעולם, כדי לרפא מחלות. הם גילו כי לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו ובאמצעות שידור תדר, או ויברציה נגדיים הם מתפרקים, מחוסלים ומאפשרים לגוף לפנות את הפסולת ואת הרעלים ובכך לרפא את עצמו.

תוכנת סריקת תדרים של ZYTO, מספקת מיפוי ביולוגי מקיף ודקדקני של גופנו באמצעות סריקת תדרים של הגוף. התגובה החשמלית של גופנו לתדרים, מורגשת ונמדדת על עורנו (בדומה לשיטת המדידה של מכונת אמת) וכך מספקת מידע רב על מצבנו הבריאותי. הטכנולוגיה עובדת על פי עקרון של שאלות סקר ביולוגי, אך במקום שהמטופל ישיב על השאלות, הגוף שלו עושה זאת באופן אוטומטי באמצעות תקשורת תדרים  אלקטרו  מגנטיים, בין מכונת הסריקה לגוף . המכונה יודעת למפות את "תשובות הגוף" לשאלות מכונת התדרים   . הטכנולוגיה מצליחה לזהות תדרים של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות מתחים, עומסים רגשיים, חוסר או עודף במינרליים ובוויטמינים ועוד. מכל אלו היא מפיקה דו"ח בריאותי מקיף.

  1. ניתן לערוך סריקה לאבחון בריאותי כללי, או סריקה לעניין נקודתי, או אזור מסוים בגוף, הסובל מבעיה או מחלה. סריקת ZYTO מאפשרת רפואה מותאמת אישית, תוך הכרה עמוקה של גופו ומצבו הבריאותי הייחודי של המטופל. כך שיוכל לקבל החלטות מושכלות, באשר לרווחתו ולמצבו הרפואי.

סורק התדרים מבצע מיפוי דקדקני של מצבו הרפואי של המטופל, באמצעות סריקה וזיהוי של תדרי החיידקים, הבקטריות ,הפטריות מתח נפשי, עומס רגשי בגופנו. הסריקה מאפשרת את מציאת הפרוטוקול הרפואי המתאים לטיפול בכל אדם לפי צרכיו והבעיה הרפואית ממנה  הוא סובל.  בנוסף, הסורק מעניק טיפול הומאופתי באמצעות שליחת תדרים של מינרלים וצמחים שחסרים לגופנו וכך מסייע בריפוי.

 

זה נשמע מדע בדיוני: האמת שזה לגמרי מדעי. רפואת תדרים היא שיטת טיפול הנשענת על עקרונות פיזיקליים, לפיהם כל חומר בטבע נושא אנרגיה, תדר שניתן למדוד וכן על עקרונות של רפואה סינית, הרואה במצב של חולי ביטוי למחסור או עודף של אנרגיה באזורים פגועים בגוף. מכשיר התדרים יכול לבצע סריקה גופנית הבוחנת את רמות האנרגיה שלנו, לזהות את האזורים הפגועים ואת המקור להם, לסייע לגוף להתנקות מרעלים ולהירפא.

באופן פשוט וקל. מניחים את כף היד על סורק Zyto , המעוצב בצורה נוחה להושבת כף היד. התוכנה סורקת את כל הנתונים ומעבירה אותם ישירות למסד הנתונים, אשר מנתח אותם ומפיק מהם דו"ח מפורט ונהיר באשר למצבנו הרפואי. הבדיקה אורכת כ 10 דקות והיא בטוחה גם לילדים ,לקשישים ולנשים בהריון.

  1. הטיפול בתדרים מתבצע באמצעות מכונת תדרים. זהו טיפול פשוט, לא פולשני ואינו כרוך בכאב. המטופל נמצא ברדיוס של 10 מטר מנורת פלזמה, אשר מחוללת ומשגרת את התדרים. כל מי שנמצא בקרבתה קולט את התדרים הללו ומושפע מהם. התדרים מפרקים את תאי הווירוסים , החיידקים והפטריות  בגופנו. במהלך הטיפול במכונת התדרים, אף רקמה לא נהרסת. תוך מספר דקות, החיידקים, וירוסים ובקטריות נהרסים ומתפרקים וכך מסייעים לגוף לרפא את עצמו.

זה נשמע כמו מדע בדיוני, אך אלפי מטופלים שנעזרים כבר עשורים רבים בטכנולוגיית ריפוי תדרים יעידו על כך – הטיפול בתדרים מסייע כמעט לכל המחלות לכל הבעיות הרפואיות. החל מכאבים, דלקות, הפרעות אכילה, אקנה, עבור במחלות כרוניות כמו אלצהיימר, פיברומיאלגיה ואף במחלות סופניות כמו סרטן ובעיות בלב. בנוסף, המכונה יכולה לרפא בו זמנית כמה מחלות יחד.

  1. הרעיון שעומד מאחורי הטכנולוגיה הוא להתחבר ליכולות הריפוי הטבעיים הקיימים בגוף שלנו. המקור לכל המחלות והבעיות הרפואיות הוא הצטברות רעלים בגוף. הטיפול במכונה מפנה ומנקה אותם  וכך מסייע לגוף לרפא את עצמו. רפואת תדרים, היא רפואת העתיד, שכן היא מותאמת באופן אישי ומדוקדק לכל אדם, כך שהטיפול בו, הוא האופטימלי ביותר עבורו.

אינפרא אדום רחוק הוא סוג של אנרגיה הקיימת בשמש בכל היצורים החיים. כאשר חפצים סופגים חום, הם פולטים גלי אינפרא אדום. גם גוף האדם פולט אינפרא אדום בטווח של 9 מיקרון. טכנולוגיה זו, משמשת אינקובטורים לתינוקות בבתי חולים וכן מסייעת בריפוי מגוון רחב של מחלות ובעיות רפואיות. מוליכי אינפרא אדום, מפיצים חום החודר עד לעומק בגוף האדם, מעלה את חום הגוף וגורם להזעה. כך הגוף מנקה את עצמו מרעלנים. התהליך מתרחש שמולקולות המים בגופנו, חשופות לתנודות גלי אינפרא אדום רחוק. תנודות אלו גורמות להיחלשות הקשרים בין המולקולות וכך משתחררים רעלנים רבים המצויים בהן. החום מביא להרחבת כלי דם חסומים ומסייע להוצאת חומרים מזיקים מהגוף באמצעות זיעה ושתן.

סאונת Far Infrared, מבוססת על טכנולוגיית אינפרא אדום. הסאונה בנויה כאוהל אטום, אליו נכנס המטופל כשראשו נשאר בחוץ. הטיפול נמשך בין 15-20 דקות במהלכן המטופל מזיע וגורם להגברת חילוף חומרים וניקוי רעלים.  בעשורים האחרונים הצטברו ראיות מדעיות רבות המוכיחות את יעילות הטיפול לשיכוך כאבים, ירידה במשקל, אסטמה, צלוליטיס, לחץ דם גבוה, שיגרון, טחורים, אקנה, כוויות, דלקות ועוד. מנורות אינפרה אדום: מאפשרות טיפול נקודתי, באזורים פגועים אשר מנורה מקרינה עליהם את גלי האינפרא אדום עוזרת בסילוק רעלים מהאזורים הללו.

בסאונת אינפרא אדום אתם תזיעו הרבה יותר מבסאונה רגילה, אך לא תרגישו עלייה בחום בסביבה שלכם. לכן השהות קלה ונעימה יותר. קרניי האינפרה אדום חודרות עד לעומק של 5 ס"מ בגוף האדם, כך שההזעה מוגברת יותר. ב-30 דקות של שהייה בסאונת אינפרה אדום שורפים 600 קלוריות, מה שמסייע לירידה במשקל, בנוסף ליתרונות בריאותיים נוספים שהוכחו במחקרים מדעיים.

טכניקת עיסוי רפואי שפותחה על ידי המדען היפני, ד"ר שיצו איינהו מבוססת על טיפול בתנועה איטית. גופנו מכיל טריליוני תאים המספקים לגוף אנרגיה,  כדי לספק לגופנו את האנרגיה ההכרחית לו, אנו זקוקים למזון וחמצן מהדם. אורח חיים לא בריא, מתח, מזון לא איכותי, מחסור בפעילות גופנית ועוד, גורמים להאטת תהליכי החמצון וחילוף החומרים בגוף ומכאן הדרך למחלות ובעיות בריאות שונות קצרה. טיפול במכונת צ'י, מסייע בשמירה על בריאותנו.   המכונה מנענעת את הגוף בתנועה רציפה  (בצורת הספרה 8), אשר גורמת לחמצון מוגבר של כל התאים בגוף, הפרשה מוגברת של נוזלים בגוף, פירוק הצטברויות ובצקות ושיפור בהפרשת נוזלי לימפה.  

הרעיון שעומד מאחורי עיסוי רפואי, הוא עיסוי עמוק החודר לרקמות הגוף ומסייע לזרימת הדם, הגברת החמצון בגוף ובעצם ניקוי רעלים. אנו מעניקים עיסוי רפואי גם באמצעות אקדח עיסוי -אקדח Hy-impact, המספק עיסוי רקמות עמוק, לטיפול נקודתי בשרירים תפוסים או אזורים כואבים בגוף. בנוסף אנו מעניקים עיסוי רפואי בגירוי חשמלי באמצעות מכשיר קומפקס אלחוטי. שיטה שכיחה בקרב ספורטאים והוכחה כיעילה ביותר לשיכוך כאבים וריפוי שרירים פצועים , כאבים כרוניים ודלקות.

זו אמבטיה מלאה במי קרח, או במים בטמפרטורות נמוכות, אליה נכנסים לאחר תרגול נשימות והכנה של הגוף להלם הקור. אמבטיות אלו הפכו להיט בקרב ספורטאים, ידוענים וחובבי כושר כדי להקל על כאבים, לשחרר שרירים תפוסים ולאזן את מצב הרוח יכולת המיקוד.

 

האמת שזה אחד המשפטים שאנו שומעים מילדות, "לבש סוודר כדי שלא תתקרר", לכן קשה לנו הגיונית לתפוס את הסגולות שיכולות להיות לטבילה במי קרח. לאמבטיית קרח לא קופצים מיד. יש לתרגל נשימות כ-3 דקות לפני הכניסה למי קרח, או מים בטמפרטורות נמוכות מאוד. נשימות מסייעות בחמצון הגוף, כך שיכיל את הלם הקור ויסייע בכניסה רגועה ושלווה אל המים. חשוב לעשות זאת בהדרכת מטפל מוסמך, שיכיר את גופכם ואת הסבילות שלו. משך הזמן השוהים באמבטיית קרח, הוא כשתי דקות אך  משתנה מאדם לאדם חשוב שמטפל מוסמך, יפקח על התהליך כדי לא להגיע למצב של היפותרמיה. הוכח מדעית כי שמירה על שגרה של טבילה באמבטיות קרח מחזקת את המערכת החיסונית, משפרת את זרימת הדם, מאלחשת כאבים, משפרת את מצב הרוח ואפילו מסייעת בהורדה במשקל.

שיטות הטיפול שלנו הן טבעיות, אנו סבורים כי הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בסימפטומים ולא בשורש הבעיה. מה שגורר תלות בתרופות במערכת הרפואית, אשר מספקת מענה חלקי לבעיות מהן אנו סובלים. השיטות שלנו למעשה מסייעות לכם לרפא את עצמכם, כך שלא תזדקקו לטיפולים רפואיים. מאחר שכך, ברור והגיוני מדוע הממסד הרפואי וחברות התרופות, אינן ממהרות לבצע מחקרים מדעיים אודות שיטות הטיפול שלנו ואינן מזדרזות להמליץ עליהן. עם זאת, בעידן הפוסט קורונה, יותר ויותר אנשים מאמינים בחיבור של גוף ונפש וביכולות הריפוי הטבעיות שלנו. רק נזכיר ונאמר שפעם אמרו שהעולם שטוח. מי שמעז לומר משהו אחר, נרדף. תפתחו את הראש ותנסו. הטיפולים שלנו יעילים ואת התוצאות תוכלו לראות מהר מאוד.

אנו מציעים  2 מסלולי טיפול  גוף ונפש הנקבעים לאחר סריקת תדרים ומיפוי של מצבכם וסוג הטיפול הנדרש עבורכם. עבור האבחון הראשוני, התשלום חד פעמי (לא יגבה תשלום נוסף על האבחונים הנוספים שניתנו במהלך הטיפולים).  במידה ותסכימו לתת עדות מצולמת ליעילות הטיפול, תקבלו טיפול אחד חינם. שני מסלולי הטיפול הנפרדים כוללים מסלול גוף – טיפול בתדרים ומסלול נפש- תרפיית  הממדים. משך כל טיפול הוא 1-2 שעות. מספר הטיפולים ההכרחי לקבלת תוצאות הוא בין 6 ל-10 טיפולים.

 

זוהי שיטת טיפול המשלבת עקרונות מהרפואה הסינית יחד עם טיפול אנרגטי והיא למעשה תרפיה תודעתית המשלבת טיפולי פסיכו פיזי . שיטת טיפול חדשנית זו מאפשרת לראות תוצאות מרחיקות לכת למגוון רחב של בעיות פסיכולוגיות, נפשיות ורפואיות.  ביניהם: חרדה ודיכאון, פוסט טראומה, דלקות ובעיות במערכת העיכול, בעיות עור, הפרעות אכילה ותיאבון, פרקינסון, הפרעות קשב וריכוז, גמגום ועוד.

יש מי שרואים בשיטה הזו, את רפואת העתיד שכן היא מטפלת באופן הוליסטי בבעיות גוף ונפש ופותרת בעיות אלו מן השורש. הטיפול נעשה בלבוש מלא וללא מגע של המטפל.

כמו כן טיפולים נוספים המאפשרות ללקוח את הקשיבות לגוף ונפש (מיינדפולנס)  תוך כדי הרפיה ונשימות מעגליות (ריברסינג)

כל הטיפול הוא חוויה מעצימה וייחודית.

 ה CDS הוא תרופת פלא שמרפאת מהר מאד כמעט כל סוג של דלקת פנימית וחיצונית .

CDS הוא ראשי תיבות ל-"Chlorine Dioxide Solution". המדובר בתרכובת של גז הכלורין דיאוקסיד (ClO2) המומסת במים. הגז, הידוע בכוחו החיטויי, משמש במגוון תחומים, כולל טיהור מים וחיטוי בתעשייה המזון. בעבר, השימוש בו היה מוגבל לתחומים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות התרחב השימוש בו גם לצורך טיפולים רפואיים, בזכות היכולת הייחודית שלו להילחם במחלות ויראליות ובקטריאליות.

CDS הוא פתרון מימי מרוכז ב-0.3% (3000ppm) של דו-חמצן הכלור הגזי. המדובר בתרכובת שאינה מכילה נתרן כלוריט (NaClO2) ויש לה pH ניטרלי. כאשר מדללים 10 מ"ל של CDS עם ליטר מים, מקבלים ריכוז של 0.003% (30ppm). המינון היומי המומלץ הוא 10 משקאות של 100 מ"ל בכל שעה, שמכילים בסך הכל 3 מ"ג ClO2. הגז הזה מאוד נמס במים ומתאייד ב-11°C.

שאלות הקשורות למים מיוננים : גנקן אלקליין

מי קנגן הם מים אלקליניים המיוצרים על ידי מכונות אלקטרוליזה וסינון מים. המונח "קנגן" ביפנית משמעותו "חזרה למקור", והמים הללו מיועדים לעזור לשחזר את הגוף למצבו האלקליני המקורי. מכונות אלו מסוגלות להפוך מים מהברז למים אלקליניים טעימים ובריאים לשתייה. מי קנגן ידועים בעיקר בשל תכולתם הגבוהה של מולקולות המימן (H2), הפועלות כנוגדי חמצון יעילים המסייעים בהפחתת לחץ חמצוני בגוף. הם גם מצוינים בכך שהם אלקליניים, עם ערך pH שמעל 7, ובעלי פוטנציאל חמצון-חיזור שלילי (ORP), מה שמעיד על יכולתם הגבוהה לנטרל רדיקלים חופשיים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

המים הם חלק בלתי נפרד מהגוף האנושי, שכן כ-70% ממסת הגוף שלנו מורכבת ממים. כל תא בגופנו מכיל מים, ולכן הם חיוניים לתפקודו התקין של הגוף. מים הם גם החומר הקל ביותר לעיכול ולספיגה בגוף, מה שמדגיש את חשיבותם לבריאותנו. איכות המים שאנו שותים משפיעה ישירות על בריאותנו הכללית, ולכן חשוב לשתות מים איכותיים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

זמן ההשפעה של מי קנגן/אלקליין על הגוף יכול להשתנות בהתאם לכמות המים שנצרכת ולמצב הבריאותי הכללי של האדם. במקרים בהם הגוף נמצא במצב של חוסר איזון, ייתכן שבתחילת תהליך שתיית מי קנגן יתרחש תגובה פיזיולוגית טבעית הידועה כ"אפקט Mengen". תגובה זו מתרחשת כאשר הגוף מנסה לשחזר את האיזון הטבעי שלו לאחר עומס על השרירים והעצמות. במקרים כאלה, מומלץ להפחית את כמות המים שנשתית עד להעלמת התסמינים.

 

 
 
 

זמן ההשפעה של מי קנגן על הגוף יכול להשתנות בהתאם לכמות המים שנצרכת ולמצב הבריאותי הכללי של האדם. במקרים בהם הגוף נמצא במצב של חוסר איזון, ייתכן שבתחילת תהליך שתיית מי קנגן יתרחש תגובה פיזיולוגית טבעית הידועה כ"אפקט Mengen". תגובה זו מתרחשת כאשר הגוף מנסה לשחזר את האיזון הטבעי שלו לאחר עומס על השרירים והעצמות. במקרים כאלה, מומלץ להפחית את כמות המים שנשתית עד להעלמת התסמינים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מים אלקליים הפכו לטרנד פופולרי, עם רבים שמפרסמים את יתרונותיהם בהידרציה ובדיטוקסיקציה. ישנם טענות שמים אלקליים יכולים למנוע או לטפל בסרטן. מים אלקליים הם מים עם רמת pH גבוהה יותר מאשר מים מהברז. הרעיון ששתיית מים אלקליים יכולה למנוע או לטפל בסרטן נובע ממחקרים שהראו שגידולים הם חומציים ושחומציות זו עשויה לסייע לגידולים לגדול ולשרוד.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מחקר משנת 2015 שפורסם בכתב העת "Journal of Current Alzheimer’s Research" מצביע על כך שמים מיוננים עשויים לתרום לבריאות המוח בשלבים מאוחרים יותר בחיים. מחלת אלצהיימר נגרמת בעיקרה על ידי הפרעות חמצוניות, שבהן חוסר איזון בין חמצונים לנוגדי חמצון יוצר חמצן ריאקטיבי הפוגע בחלבונים, שומנים ובעיקר ב-DNA. ככל שאנו מתבגרים, יכולת הגוף להתמודד עם נזקי חמצון פוחתת, וזה יכול להוביל לנזקי DNA ולהחמרת דמנציה ואלצהיימר.

מים אלקליינים מיוננים יכולים לעבור דרך מחסום הדם-מוח בזכות נקבוביות מיוחדות במחסום, ולכן הם האמצעי הטוב ביותר להביא נוגדי חמצון חזקים למוח. מחקרים מראים שמים אלקליינים מיוננים מפחיתים נזקי חמצון ומשפרים את בריאותם של בעלי חיים ובני אדם כאחד, ולכן ייתכן שהם יכולים להוות טיפול מונע בפיתוח מחלת אלצהיימר.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ


שתיית מים אלקליים משפרת את בריאות המעיים על ידי יצירת איזון pH אופטימלי, מה שמעודד את התפתחות החיידקים הפרוביוטיים המועילים ומסייע בירידה במשקל. מחקרים מצאו ששתיית מי אלקליים  יכולה להגביר את קצב חילוף החומרים בגוף, אפילו במנוחה, דרך תהליך התרמוגנזה, ובכך לתרום לירידה במשקל.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ