סובלת מגלי חום? יש פתרון, קל ופשוט

גלי חום, הזעות לילה, הפרעות בשינה ושינויים במצב הרוח, הם חלק מתופעות גיל המעבר (מנאופזה). 85 אחוז מהנשים בעולם, בגיל המעבר, מתמודדות עם תסמינים אלו, אשר גורמים לפגיעה משמעותית באיכות חייהן. קיימים תסמינים רבים ושונים לגיל המעבר, אולם השכיח והמטריד ביותר שבהם הוא, גלי חום. למרות שמדובר בתקופה חולפת, נשים ברחבי העולם מחפשות פתרונות להקלה על התסמינים. הטיפול הקונבנציונלי בגלי חום, נעשה באמצעות תרופות הורמונליות, אולם דווקא בעידן הפוסט קורונה, מטופלות רבות מחפשות פתרונות טבעיים יותר. טיפול בטכנולוגיית התדרים, נמצא יעיל, להפסקת גלי החום ולהפחתת תסמינים נוספים של גיל המעבר.

 

מהו גיל המעבר?

גיל המעבר מתרחש סביב שנות ה-40 לחייה של אישה. מדובר בשלב טבעי, המבטא את מעבר הגוף משלב הפוריות לשלב האי פוריות עד להפסקתו המוחלטת של המחזור החודשי.  לאחר הפסקת המחזור, גוף האישה מפסיק לייצר את ההורמונים אסטרוגן ופרוגסטרון, בכמות הרגילה. מה שגורם לשינויים רבים בגופה של האישה. יש נשים אשר נוטות לעבור את תקופת גיל המעבר ללא תסמינים כלל, או תסמינים קלים בלבד, אך אצל מרביתן יופיעו תופעות גיל המעבר במגוון צורות, שהשכיחה ביותר שבהן היא גלי חום. למרות שמדובר בתסמינים שחולפים עם הזמן, הם משבשים את אורח חייהן התקין של נשים רבות. בין תסמיני גיל המעבר: אינסומניה, תנודות קיצוניות במצב הרוח, חרדה ועוד. ניתן להקל על תקופה זו, באמצעות טיפול בטכנולוגיית תדרים, אשר מעלימה בזמן קצר, את רוב התסמינים ומחזירה את האיזון לגוף.

מהי טכנולוגיית התדרים?

גופנו בנוי מהרבה תאים, כשלכל תא יש מעטפת שמתנהגת כמו רכיב חשמלי. לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו, למעשה אנרגיית תדרים קיימת בכל דבר בטבע וגם בגוף שלנו. במצב של חולי, כאב או בעיה רפואית, אזורים או איברים מסוימים בגופנו עלולים לסבול מעודף או מחוסר באנרגיה. הטיפול בתדרים נעשה בשני שלבים:

  1. אבחון מקיף של גופנו, באמצעות סריקת התדרים של הגוף. התגובה החשמלית של גופנו לתדרים, מורגשת ונמדדת על עורנו וכך מספקת מידע רב על מצבנו הבריאותי. יתרה מזאת, לאחר הסריקה, המכונה מספקת לגופנו טיפול הומאופתי, באמצעות שידור תדרים של צמחים או מינרלים החסרים לגופנו. מכונת התדרים מאפשרת לאבחן במדויק את מצבנו הבריאותי ולבנות פרוטוקול טיפולי מתאים.  
  2. טיפול בטכנולוגיית תדרים ע”י מכונת תדרים אלחוטית. הטיפול מתבצע גם על ידי אלקטרודות אלחוטיות, המחוברות לגופו של המטופל ודרכן עוברים תדרים, שהורגים ומפרקים רק את התאים הרעילים, וירוסים, חיידקים ופטריות המזיקים לגוף וכך מעודדים את הריפוי העצמי של גופנו.

האם טכנולוגיית התדרים יעילה לטיפול בגלי חום?

מאחר ששורש כל המחלות והבעיות הרפואיות,  הוא בהמצאות רעלים בגופנו הגורמים לחוסר או עודף של אנרגיה בגוף, טכנולוגיית התדרים יכולה לטפל בכל מחלה ובעיה רפואית וגם בגלי חום ובתסמינים נוספים של גיל המעבר.

הטיפול בתדרים מוסת את כל מערכות הגוף ובלוטות ההפרשה כולל הורמונים. גלי חום, כמו תסמינים אחרים של גיל המעבר, נגרמים בשל חוסר איזון הורמונלי בגופה של האישה וירידה בייצור אסטרוגן ופרוגרסטרון, הטיפול בתדרים מתקשר עם גופנו באמצעות שליחת מסרים חשמליים (תדרים) כמו של ההורמונים החסרים וכך משלים את החסר. מכשיר התדרים מטפל גם בתסמינים אחרים של גיל המעבר- כמו נדודי שינה, הזעות לילה ושינויים קיצוניים במצב הרוח

רפואת תדרים מבוססת על חיזוק יכולות הריפוי הטבעי של גופנו. בכל מקום בו יש חוסר איזון, חוסר אנרגיה או "חולי", מכונת התדרים משדרת תדר נגדי ההורס את הגורמים המפריעים ומסייע לגוף לרפא את עצמו. הטיפול בטכנולוגיית תדרים, אינו פולשני, לא גורם תופעות לוואי והתוצאות שלו מורגשות תוך זמן קצר.