הכירו את הדרך הטבעית להתמודד עם המחלה: אם אתם סובלים מפרקינסון, או חיים עם אדם הסובל מהמחלה הזו, אתם וודאי חווים על בשרכם את הפגיעה הקשה בגוף ובנפש, אשר המחלה גורמת. לפרקינסון אין מרפא, אולם ניתן להפחית את הסימפטומים, לשפר את איכות החיים ולהאט את הדרדרותה. הרפואה הקונבנציונלית מציעה בעיקר טיפול תרופתי, אשר לא תמיד מסייע בהפחתת התסמינים ולעיתים אפילו גורם תופעת לוואי קשות ופגיעה בריאותית נלווית. קיימת דרך טבעית, לא פולשנית המטפלת בגורמים לפרקינסון מהשורש ומסייעת לגוף להחזיר לעצמו את כוחות הריפוי הטבעיים שלו, מדובר בטיפול באמצעות רפואת תדרים.

מהו פרקינסון?

פרקינסון היא מחלה נוירולוגית הגורמת לפגיעה בתנועות הגוף כתוצאה מפגיעה בתאים במוח המייצרים דופמין. פרקינסון זוהתה ב-1817 על ידי רופא אנגלי, גיימס פרקינסון ומכאן שמה. השכיחות של המחלה עולה עם הגיל, לאחר גיל 65 היא מאובחנת אצל אחוז אחד מהאוכלוסייה, עם זאת גם צעירים נפגעים ממנה. בישראל חיים כ-25,000 חולים המתמודדים עם פרקינסון. בין תסמיני המחלה: רעד, קישיון שרירים ותנועה איטית, חוסר יציבות ופגיעה בדיבור ובכתיבה. פרקינסון היא מחלה כרונית שהולכת ומחריפה בהדרגתיות עם הפגיעה המתמשכת ברמות הדופמין במוח.

מהי רפואת תדרים?

ההכרה כי לתדרים, וויברציות יש פוטנציאל ככוח מרפא, היתה ידועה לבני אדם כבר בימי קדם. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, חוקרים שונים ניסו לרתום את כוחות האנרגיה הקיימים בכל גוף בעולם, כפי שהוכחו על ידי הפיזיקאים, אלברט איינשטיין וניקולא טסלה, כדי לרפא מחלות ולהאריך את תוחלת החיים. חוקרים אלו גילו כי לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו ובאמצעות שידור תדר, או ויברציה נגדיים הם מתפרקים, מחוסלים ומאפשרים לגוף לפנות את הפסולת ואת הרעלים ובכך לרפא את עצמו. לצורך כך, הומצאה מכונת תדרים שבאמצעותה טופלו אלפי חולים אשר סבלו ממחלות שונות ומגוונות ובהן גם גם פרקינסון. הטיפול בתדרים נעשה בשני שלבים: 1. בשלב הראשון מתבצע אבחון: על ידי תדר של כל תא, איבר בגוף, וירוס חיידק או בקטריה נעשה מיפוי ביולוגי דקדקני החושף את האזורים הפגועים בגוף ואת הגורמים להם ומאפשר הפקת דו"ח רפואי מקיף ממנו ניתן להקיש באילו חלקים, איברים, חיידקים או וירוסים יש לטפל. 2. בשלב השני נעשה טיפול באמצעות מכונת תדרים אלחוטית. המכונה משדר תדר נגדי לכל תדר הנושא בחובו בעיה רפואית, מחלה, דלקת או כאב. התדר הנגדי גורם לפירוקו, לניקוי הרעלים מהגוף וכך להבראתו. במהלך הטיפול במכונת התדרים, אף רקמה לא נהרסת, לא חשים שום כאב או רעש. תוך מספר דקות, החיידקים, הווירוסים והבקטריות נהרסים וניתן להירפא.

האם טיפול בטכנולוגיית תדרים מסייע לחולי פרקינסון?

בשונה מהרפואה המערבית, אשר מטפלת בסימפטומים של המחלות ולא בשורש הבעיה, רפואת תדרים רואה בכל בעיה גופנית ביטוי למצוקה נפשית וההיפך ומנסה לרדת לשורש הבעיה ולגורמים להתפרצות המחלה. למעשה רפואת תדרים יכולה לטפל בכל מחלה או בעיה רפואית, ממחלות קשות כמו סרטן, אלצהיימר ועד דלקות, בעיות התקרחות והשמנת יתר. אדם שחולה בפרקינסון סובל מפגיעה בתאי המוח המייצרים דופמין, סובל ממתח וחסימות אנרגטיות בכל חלקי גופו אשר גורמים להחרפת המחלה וכן סובל מפגיעה במערכת העצבים המרכזית והפריפרית העוברת בעמוד השדרה (מכאן הרעידות). למחלה יש גם היבטיים נפשיים: דיכאון, חרדה, הזיות, ירידה ביכולת הקוגנטיבית. הטיפול במכשיר התדרים חודר לתאים במוח שמייצרים דופמין, משדר להם תדר נגדי, המבטל את הפגיעה בהם ומאפשר להם להמשיך לייצר דופמין באופן טבעי, כך שהתסמינים יפחתו. בנוסף מכשיר התדרים משדר וויברציות נגדיות גם לחלקים בגוף בהן יש פגיעה במערכת העצבים, בעמוד השדרה וכן במוליכים העצביים האחראיים על מצב הרוח. כל אלו מביאים לשיפור דראמטי בתסמינים של המחלה.

האם זה עובד?

רפואת תדרים אינה אופנה חולפת או טרנד, המדובר בשיטת טיפול מבוססת מדעית הנשענת על שיטות ריפוי עתיקות (רפואה סינית), על פיזיקה ועל כוחות האנרגיה ביקום. הטיפול ברפואת תדרים החל כבר בשנות ה-30 של המאה הקודמת כשצוות מדענים הצליח לעצור את מחלת הסרטן בקרב חולים רבים. מאז ועד היום מאות אלפי מטופלים ניסו את שיטת הטיפול ומדווחים על הצלחות. שיטת הטיפול בתדרים דורשת אבחון מקיף של מצבו הרפואי של המטופל ולאחריו התאמת טיפול אישי ( הנמשך על פני מספר מפגשים). התוצאות ניכרות תוך זמן קצר.