שדרגו את בריאותכם עם מי אלקליין - הסוד לחיים ארוכים ובריאים

סדרת המכשירים שתשנה את חייכם

Alkaviva Vesta H2

סינון UltraWater™ | אלקטרודות חכמות (9 מוטות סינון מתכות חכמות) | ניקוי משופר

Alkaviva Athena H2

סינון UltraWater™ | אלקטרודות חכמות (7 מוטות סינון מתכות חכמות) | ניקוי משופר

האם דבר פשוט כמו שתיית מים יכול לשפר את בריאותך?

מי אלקליין הם סוג של מים שעברו תהליך שמשנה את ערך ה-pH שלהם להיות גבוה יותר, כלומר, הופכים אותם ליותר אלקליים. ערך ה-pH הגבוה יותר מסייע לנטרל חומציות בגוף ומיוחסים למי אלקליין יתרונות בריאותיים שונים, כולל שיפור בתפקוד המטבולי, עזרה בוויסות כולסטרול והפחתת דלקות. מי אלקליין נוצרים באמצעות אלקטרוליזה, שבה מים רגילים מופרדים לרכיבים חומציים ואלקלייניים, או על ידי זרימה טבעית של מים דרך סלעים שמצטברים בהם מינרלים.

יתרונות שנתמכים במדע

יתרונותיהם של מי אלקליין רבים מתפרסמים יותר ויותר. קיימים כבר מעל אלף מחקרים שנבדקו על ידי מיטב החוקרים והרופאים, המוכיחים שמימן מולקולרי ו-H2 מציעים יתרונות טיפוליים במעל מ- 170 מחלות ומצבים בריאותיים. מי אלקליין תורמים לאיזון pH -לאיזון רמת החומציות בגוף (שעלולה להיות מוגברת על ידי תזונה וגורמים סביבתיים) ובכך מסייעת  בשמירה על בריאות כללית טובה יותר.

3 שיקולים חשובים

סינון

בדיקות שבוצעו במעבדות עצמאיות, מוסמכות EPA / NELAP נגד 249 מזהמים. כמעט הכל הופת ל-99.9%, אפילו הקשים ביותר כמו ארסן, כרום VI וכדומה. שום דבר לא הוסתר או נותר מחוץ. בדקנו כמה שיותר קרוב לרמהמזהם המרבית של ה-EPA.

מימן

אלקטרודות חכמות מיוצרות מטיטניום ופלטינה יפניים הטהורים ביותר.
הדיאפרגמות הבלעדיים מורכבים באמצעות הלחמה קולית, לעולם לא מודבקים כימית כמו אחרים. כשמחברים אותם לאלקטרודות חכמות, אתם מקבלים טכנולוגיית חדשנית של H2 וביצועים בלתי מתפשרים.

PH

אנו יכולים להבטיח שהמכשיר המינן מסדרת H2 שלך יעבוד טוב יותר מכל מותג של סינון מים בשיטת המיננים בשימוש באותו מספר של פלטות ואותו מקור מים וקצב זרימה

שימושים נוספים מעבר לשתייה

קל להתקנה

השאלות הנשאלות ביותר על המים

המערכות שלנו נבדקות במעבדה באופן עצמאי בארה"ב להסרת: 99.99% וירוסים (פוליו, רוטווירוס, נורובירוס וכו') 99.99% חיידקים (איי קולי, לגיונלה, פסאודומונס וכו') 99.95% ציסטות (גיארדיה, קריפטוספורידיום וכו') 95% עופרת 80% ברזל פרוס 95% ארסן V 95% קדמיום 85% כרום 75% סלניום 60% כספית פלואוריד כלור כלורמין ברומין יוד VOCs (תרכובות אורגניות מתנדפות) PCBs (פוליכלורינטד ביפנילס) BPA (ביספנול A) תרופות שנותרו מקדמי ביופולינג: חומצות אורגניות, חלבונים, פוליסכרידים לכלוך, חול, חלודה ומשקעים אחרים
מומלץ להחליף את המחסניות כל 12 חודשים בשימוש רגיל. אם יש לך משפחה גדולה יותר או שאתה משתמש בכמות גדולה יותר של מים, ייתכן ותרצה לשקול להחליף את המסננים כל 9 חודשים.

המים הם חלק בלתי נפרד מהגוף האנושי, שכן כ-70% ממסת הגוף שלנו מורכבת ממים. כל תא בגופנו מכיל מים, ולכן הם חיוניים לתפקודו התקין של הגוף. מים הם גם החומר הקל ביותר לעיכול ולספיגה בגוף, מה שמדגיש את חשיבותם לבריאותנו. איכות המים שאנו שותים משפיעה ישירות על בריאותנו הכללית, ולכן חשוב לשתות מים איכותיים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

זמן ההשפעה של מי קנגן/אלקליין על הגוף יכול להשתנות בהתאם לכמות המים שנצרכת ולמצב הבריאותי הכללי של האדם. במקרים בהם הגוף נמצא במצב של חוסר איזון, ייתכן שבתחילת תהליך שתיית מי קנגן יתרחש תגובה פיזיולוגית טבעית הידועה כ"אפקט Mengen". תגובה זו מתרחשת כאשר הגוף מנסה לשחזר את האיזון הטבעי שלו לאחר עומס על השרירים והעצמות. במקרים כאלה, מומלץ להפחית את כמות המים שנשתית עד להעלמת התסמינים.

 

 
 
 

מים אלקליים הפכו לטרנד פופולרי, עם רבים שמפרסמים את יתרונותיהם בהידרציה ובדיטוקסיקציה. ישנם טענות שמים אלקליים יכולים למנוע או לטפל בסרטן. מים אלקליים הם מים עם רמת pH גבוהה יותר מאשר מים מהברז. הרעיון ששתיית מים אלקליים יכולה למנוע או לטפל בסרטן נובע ממחקרים שהראו שגידולים הם חומציים ושחומציות זו עשויה לסייע לגידולים לגדול ולשרוד.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מחקר משנת 2015 שפורסם בכתב העת "Journal of Current Alzheimer’s Research" מצביע על כך שמים מיוננים עשויים לתרום לבריאות המוח בשלבים מאוחרים יותר בחיים. מחלת אלצהיימר נגרמת בעיקרה על ידי הפרעות חמצוניות, שבהן חוסר איזון בין חמצונים לנוגדי חמצון יוצר חמצן ריאקטיבי הפוגע בחלבונים, שומנים ובעיקר ב-DNA. ככל שאנו מתבגרים, יכולת הגוף להתמודד עם נזקי חמצון פוחתת, וזה יכול להוביל לנזקי DNA ולהחמרת דמנציה ואלצהיימר.

מים אלקליינים מיוננים יכולים לעבור דרך מחסום הדם-מוח בזכות נקבוביות מיוחדות במחסום, ולכן הם האמצעי הטוב ביותר להביא נוגדי חמצון חזקים למוח. מחקרים מראים שמים אלקליינים מיוננים מפחיתים נזקי חמצון ומשפרים את בריאותם של בעלי חיים ובני אדם כאחד, ולכן ייתכן שהם יכולים להוות טיפול מונע בפיתוח מחלת אלצהיימר.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ


שתיית מים אלקליים משפרת את בריאות המעיים על ידי יצירת איזון pH אופטימלי, מה שמעודד את התפתחות החיידקים הפרוביוטיים המועילים ומסייע בירידה במשקל. מחקרים מצאו ששתיית מי אלקליים  יכולה להגביר את קצב חילוף החומרים בגוף, אפילו במנוחה, דרך תהליך התרמוגנזה, ובכך לתרום לירידה במשקל.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מוצרי AlkaViva, המובילים בתחום מי האלקליין והטכנולוגיה המתקדמת לטיהור מים, מציעים מגוון רחב של פתרונות לשיפור איכות המים והבריאות. לרכישה ולפרטים נוספים אודות מכשירי מי אלקליין ומוצרים נוספים. אנו כאן לכל שאלה והתייעצות

לחנות היבואן הרשמי בישראל

ברוכים הבאים לעולם שבו המים הם הרבה מעבר לשתייה. זה עולם של חדשנות, בריאות ואיכות חיים משודרגת. ועכשיו, גם בישראל, תוכלו ליהנות מטכנולוגיית סינון המים המהפכנית של AlkaViva, שכבר כבשה את העולם. כיבואן רשמי של AlkaViva בישראל, משימתנו היא להביא אליכם את הטוב ביותר בתחום טיהור המים, ישירות לפתח ביתכם.