שאלות הקשורות למי אלקליין

מי אלקליין הם מים אלקליניים המיוצרים על ידי מכונות אלקטרוליזה וסינון מים. המונח "מי אלקליין" נקראים  " מים חיים", והמים הללו מיועדים לעזור לשחזר את הגוף למצבו האלקליני המקורי. מכונות אלו מסוגלות להפוך מים מהברז למים אלקליניים טעימים ובריאים לשתייה. מי אלקליין ידועים בעיקר בשל תכולתם הגבוהה של מולקולות המימן (H2), הפועלות כנוגדי חמצון יעילים המסייעים בהפחתת לחץ חמצוני בגוף. הם גם מצוינים בכך שהם אלקליניים, עם ערך pH שמעל 7, ובעלי פוטנציאל חמצון-חיזור שלילי (ORP), מה שמעיד על יכולתם הגבוהה לנטרל רדיקלים חופשיים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

כאמור, אנחנו חיים בתוך אקווריום של מים. גופנו מכיל 70% מים. כמו שברור לנו לחלוטין שבאקווריום איכות החיים ובריאות הדגים מותנית באופן מוחלט באיכות המים של האקווריום כך גם אצלינו איכות המים שגופנו מכיל קובע באופן ישיר ומוחלט את מצב בריאותינו. מכאן נובעת באופן מוחלט החשיבות של איכות המים בגופינו. נושא המים הוזנח במשך שנים ולא מודגש ומפותח אצלינו. אין מי שיאג לכך גם מסיבות כלכליות שזה לא מכיניס מסיק כסף! לכן אין מי שידאג לכך. אולם ברור לנו להיום שאיכות המים בגופינו הוא שובר שיביון והוא משאב חיוני ובסיסי שמשפיע באופן ישיר ומכריע על בריאותינו. ולא לצריך להיות חולה כדי לצרוך מי אלקליין . אפשר ורצוי ואפילו חובה עלינו לדאוג לאיכות המים הגופינו.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

 

זמן ההשפעה של מי אלקליין על הגוף יכול להשתנות בהתאם לכמות המים שנצרכת ולמצב הבריאותי הכללי של האדם. במקרים בהם הגוף נמצא במצב של חוסר איזון, ייתכן שבתחילת תהליך שתיית מי קנגן יתרחש תגובה פיזיולוגית טבעית הידועה כ"אפקט Mengen". תגובה זו מתרחשת כאשר הגוף מנסה לשחזר את האיזון הטבעי שלו לאחר עומס על השרירים והעצמות. במקרים כאלה, מומלץ להפחית את כמות המים שנשתית עד להעלמת התסמינים.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מים אלקליים הפכו לטרנד פופולרי, עם רבים שמפרסמים את יתרונותיהם בהידרציה ובדיטוקסיקציה. ישנם טענות שמים אלקליים יכולים למנוע או לטפל בסרטן. מים אלקליים הם מים עם רמת pH גבוהה יותר מאשר מים מהברז. הרעיון ששתיית מים אלקליים יכולה למנוע או לטפל בסרטן נובע ממחקרים שהראו שגידולים הם חומציים ושחומציות זו עשויה לסייע לגידולים לגדול ולשרוד.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

מחקר משנת 2015 שפורסם בכתב העת "Journal of Current Alzheimer’s Research" מצביע על כך שמים מיוננים עשויים לתרום לבריאות המוח בשלבים מאוחרים יותר בחיים. מחלת אלצהיימר נגרמת בעיקרה על ידי הפרעות חמצוניות, שבהן חוסר איזון בין חמצונים לנוגדי חמצון יוצר חמצן ריאקטיבי הפוגע בחלבונים, שומנים ובעיקר ב-DNA. ככל שאנו מתבגרים, יכולת הגוף להתמודד עם נזקי חמצון פוחתת, וזה יכול להוביל לנזקי DNA ולהחמרת דמנציה ואלצהיימר.

מים אלקליינים מיוננים יכולים לעבור דרך מחסום הדם-מוח בזכות נקבוביות מיוחדות במחסום, ולכן הם האמצעי הטוב ביותר להביא נוגדי חמצון חזקים למוח. מחקרים מראים שמים אלקליינים מיוננים מפחיתים נזקי חמצון ומשפרים את בריאותם של בעלי חיים ובני אדם כאחד, ולכן ייתכן שהם יכולים להוות טיפול מונע בפיתוח מחלת אלצהיימר.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ


שתיית מים אלקליים משפרת את בריאות המעיים על ידי יצירת איזון pH אופטימלי, מה שמעודד את התפתחות החיידקים הפרוביוטיים המועילים ומסייע בירידה במשקל. מחקרים מצאו ששתיית מי אלקליים  יכולה להגביר את קצב חילוף החומרים בגוף, אפילו במנוחה, דרך תהליך התרמוגנזה, ובכך לתרום לירידה במשקל.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

כאמור, אנחנו חיים בתוך אקווריום של מים. גופנו מכיל 70% מים. כמו שברור לנו לחלוטין שבאקווריום איכות החיים ובריאות הדגים מותנית באופן מוחלט באיכות המים של האקווריום כך גם אצלינו איכות המים שגופנו מכיל קובע באופן ישיר ומוחלט את מצב בריאותינו. מכאן נובעת באופן מוחלט החשיבות של איכות המים בגופינו.  

למי אלקליין יש PH גבוהה המים הם מים חיים! נקיים ממתכות כבדות , ללא רעלים, ללא חידקים וללא פלוריד בנוסף מעושר במינרלים חיוניים ובנוף המים גם מיוניניים כלומר יש בהם יותר יונים חיוניים שנכנסים לגוף. כל אלה הפכים את המים למים חיים! ומאפשרים לכל התא בגוף לפקד הרבה יותר טוב וכשתאי הגוף הופכים להיות אלקלינים כלומר בסיים ולא חומציים. מצב זה מחזק מאד את מערכת החיסון הטבעית של הגוף.  הגוף יהיה בריא וחזק  יותר ויוכל להתמודד טוב יותר עם כל מחלה.

לפרטים נוספים ולרכישת מכשיר צור קשר איתנו טל/בווצאפ

המיומנות שלי
עיצוב אתרים 50%