מהפכה בטיפול הטבעי בסרטן: מים אלקליינים ניקוי רעלים, וטכנולוגיות מתקדמות (צור קשרה לקנית מכשיר)

בעידן שבו המדע והרפואה מתקדמים בקצב מהיר, גישות חדשניות וטבעיות לטיפול ומניעת סרטן מתחילות לתפוס מקום מרכזי בדיון הציבורי ובמחקר הרפואי. עם זאת, רבים עדיין אינם מודעים לפוטנציאל הטמון בשיטות אלו. המאמר הזה מתמקד בחמש גישות ייחודיות וחדשניות לטיפול ומניעת סרטן, שמבוססות על עקרונות טבעיים ומתקדמים.

איך בכלל מתפתח סרטן ?מהפכה בטיפול הטבעי בסרטן

סרטן הוא למעשה אות חירום מהגוף שהוא מתמודד עם רעלים ואינו מסוגל לנקות אותם מספיק מהר. הגוף שלך מנסה להגן עליך על ידי בניית קיר סביב הרעלים, הידוע גם כגידול. אם לא היה לגידול, הרעלים המזרימים בחופשיות בכמות גדולה יכולים להיות קטלניים במהירות. ראה כל גידול כהודעה שאתה צריך לנקות את גופך (וגם את מוחך) בהקדם האפשרי.

כל תא רגיל זקוק לחמצן באופן מוחלט, אך תאי סרטן יכולים לחיות ללא חמצן – כלל ללא יוצא מן הכלל. 'הפקרת תא מ-35% מחמצנו למשך 48 שעות עשויה להפוך אותו לסרטני.' ד"ר ורבורג הבהיר כי הגורם הראשי לסרטן הוא מחסור בחמצן, היוצר מצב חומצי בגוף האדם. ד"ר ורבורג גילה גם כי תאי סרטן הם אנאירוביים (לא נושמים חמצן) ולא יכולים לשרוד בנוכחות רמות גבוהות של חמצן, כפי שנמצא במצב אלקלי.

אוטו היינריך ורבורג היה ביוכימאי גרמני, אשר זכה בפרס נובל לפיזיולוגיה ורפואה לשנת 1931 על הגילויים שלו בתחום של נשימה תאית וקליטת חמצן על-ידי התאים. הוא זיהה קבוצה של אנזימים הקרויים ציטוכרומים , בהם קבוצות הֶם קושרות חמצן. ורבורג חקר גם את תופעת ה פוטוסינתזה והיה הראשון להצביע על כך שתאים ממאירים משגשגים בסביבה דלת חמצן, בניגוד לתאים רגילים, ומפיקים את האנרגיה שלהם בתהליך של תסיסת סוכרים.

5 גישות ייחודיות וחדשניות לטיפול ומניעת סרטן
תרופות טבעיות לסרטן, כמו צמחי מרפא, מינרלים ומזונות אלקלייניים, מאזנים את כל גופך ומשחזרים את האיזון האופטימלי של pH. גוף חומצי, כמו במצב של כימותרפיה הטיפול ההוליסטי לסרטן הוא הדרך לעצור את גורם הסרטן והגידולים. הוא עוזר למנוע את הרעלים והווירוסים שמעמיסים על האיברים והמערכת החיסונית שלך כך שהיא יכולה לשמור על עצמה במצב מאוזן ובריא.  המאמר הזה יציג את המחקר והתובנות העדכניות בנושאים אלו, ויספק מידע חיוני לכל מי שמעוניין להבין וליישם גישות טבעיות וחדשניות לטיפול ומניעת סרטן.

ניקוי הגוף מרעלים

ניקוי הגוף מרעלים הוא תהליך חיוני לשמירה על בריאות ומניעת מחלות, במיוחד סרטן ומחלות כרוניות אחרות. תהליך זה מאפשר לגוף להיפטר מפרזיטים, וירוסים, מתכות כבדות, כימיקלים ורעלים אחרים, ובכך לבנות מחדש מערכת פנימית בריאה ועמידה בפני מחלות. ישנן מספר שיטות טבעיות לניקוי הגוף מרעלים.

שיטות טבעיות לניקוי רעלים 

שימוש בחימר בנטוניט -הוא חומר טבעי המופק מאפר וולקני הוא עשיר במינרלים כמו סידן, מגנזיום וברזל.  חימר זה ידוע ביכולתו לספוג רעלים ולסייע בהוצאתם מהגוף.

חוקן קפה – שיטה זו מתמקדת בשימוש במזונות ותוספים טבעיים שתורמים לניקוי הגוף. בשנים האחרונות, הופיעו מחקרים רבים המצביעים על היתרונות של חוקן הקפה בטיפול בחולי סרטן. חוקן קפה מסייע להפרשת רעלים תרכובות רעילות הנפלטות בגוף במהלך טיפולים כימותרפיים. בנוסף, נמצא כי הקפה מכיל אנטי אוקסידנטים המסייעים להילחם ברדיקלים חופשיים הפוגעים בתאים ויכולים להוביל להתפתחות סרטן.

חוקן CDS  שיטה טבעית ויעילה לניקוי הגוף מרעלים וחומרים מזיקים. הוא בנוי מדו-חמצן הכלור, אוקסידנט חזק עם פוטנציאל אוקסידציה גבוה, שפועל באופן סלקטיבי בסביבה חומצית. 

אבקת הסודה  – מחקרים בתחום מצאו כי אבקת הסודה הנקראת גם נתרן ביקרבונט, יכולה לתמוך בתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף מסרטן. אבקת הסודה מסייעת לעלות את רמות ה-pH בגוף ובכך ומונעת מתאי הסרטן להתרבות, תאי סרטן  נכנסים לתרדמת אם החומציות של התא היא 7.5.pH)l ומסייעת בהשמדתם, כשאר חומציות עולה לערך של 8- עד 8.5 pH הם פשוט מתים.

מים אלקליינים  

אם יש לך סוג כלשהו של סרטן או שאתה רוצה למנוע אותו, מומלץ בחום לעבור למים טהורים- מי אלקליין.  במים מיוננים יש מיליוני יוני הידרוקסיל בכל כוס. אין מים אחרים שיש להם את היתרון המדהים הזה. יוני הידרוקסיל ‘מנטרלים’ את הרדיקלים החופשיים גורמי-הסרטן וההרסניים לגוף. מים אלו עשירים בחמצן, נוגדי חמצון, אלקטרוליטים, מיקרו-קלסטרים ומבנה הקסגונלי שמרפא במיוחד! הם תורמים לשיפור ביצועי המוח, המערכת העצבית, הלב והשרירים. המים האלו מחדירים טוב יותר מכל דבר אחר בזכות גודל החלקיקים המינימלי שלהם, ויש להם דירוג ORAC גבוה בשל רמת הנוגדי החמצון הגבוהה שלהםאבקת הסודה 

 

CDS דו-חמצן הכלור (CLO2)

CDS הוא ראשי תיבות ל-"Chlorine Dioxide Solution". המדובר בתרכובת של גז הכלורין דיאוקסיד (ClO2) המומסת במים. הגז, הידוע בכוחו החיטויי, משמש במגוון תחומים, כולל טיהור מים וחיטוי בתעשייה המזון. בשנים האחרונות, התרחשה התעוררות בקרב הקהל הרחב לגבי היתרונות האפשריים של ה-CDS בטיפול בסרטן. הנחת העבודה היא שה-CDS מסוגל להתמודד עם תאי הגידול, להאט את התפשטות הגידול ולהקטין את הגודל שלו. דיווחים רבים מציינים את היכולת של ה-CDS להקל על תופעות הלוואי הנלוות לכימותרפיה. במחקר שהתבצע באוניברסיטת ברלין, נמצא כי ה-CDS יכול להקל על תופעות הלוואי הנגרמות מכימותרפיה. הכימותרפיה היא כלי חשוב בטיפול בסרטן, אך היא מלווה בתופעות לוואי רבות. המחקר הצביע על היתרונות הבריאותיים של השימוש ב-CDS במהלך הטיפול

 

טיפול בתדרים

מעבר לעולם הפיזי הנגלה לעינינו, קיים עולם שלם של תדרים המקיפים אותנו. למעשה, בכל גוף, חפץ, צמח ואף בנו עצמנו קיימים תדרים. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, מדען אמריקאי, בשם ד"ר ריימונד רייף, גילה שלכל וירוס, בקטריה, פטריה ואפילו לכל רגש, מתח נפשי או מועקה, מתלווה תדר. יותר מזה, הוא הבחין כי על ידי שידור תדר נגדי, ניתן לפרק את המבנה של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות וכך לחסל אותם. רייף המציא מכונה המקרינה תנודות בתדר דומה לזה של החיידק או הווירוס וראה איך הוא מצליח על ידי הגברת עוצמת התדר, להגביר את קצב התנודות של חיידקים ווירוסים עד למצב שהם התפרקו. כך הוא הבין, ניתן לרפא מחלות ובעיות רפואיות רבות

 

 תא לחץ היפרברי 
טיפול באמצעות תא לחץ , נמצא בעל פוטנציאל רפואי למגוון מחלות ובעיות בריאותיות כמו סרטן, דלקות וזיהום, מחלות נוירולוגיות ואפילו מחלות נפשיות. במקרה של מחלת הסרטן, תא לחץ מסייע במלחמה נגד התאים הסרטניים על-ידי יכולתו הטבעית לזהות תאים פוגעניים ולהתגבר עליהם. 

במחקר שפורסם ב- 2016 בכתב העת "Journal of Translational Medicine", הוכח כי טיפול בתא לחץ מסייע לסובלים מסרטן המעי, מפחית את תסמיני המחלה ומסייע בהתאוששו מהירה ממנה. מחקרים נוספים שבחנו את השפעת הטיפול על סוגי סרטן שונים, מצאו כי תא לחץ יעיל לטיפול בסוגי סרטן שונים בהם סרטן השד, סרטן הריאות ועוד. למשל, במחקר שפורסם ב- 2002 בכתב העת "Cancer Research" נמצא כי טיפול בתא לחץ מסייע להאטת והריסת התאים הסרטניים.

פינת התקווה בטיפול הטבעי בסרטן

סקרנו מגוון גישות טבעיות לטיפול ומניעת סרטן, החל משימוש במים אלקליינים ועד לניקוי רעלים. כל אחת מהשיטות הללו מציעה פתח לאורח חיים בריא יותר ולגישה מונעת לבריאות הגוף.  החשיבות של טיפולים טבעיים והוליסטיים,  לא רק בטיפול במחלה אלא גם בשיפור הבריאות הכללית. זכרו, כל גישה טיפולית צריכה להיות מותאמת אישית ולהתבצע תחת הנחיית מומחים בתחום. המסע לבריאות טובה יותר הוא מסע אישי, וכל צעד קטן לעבר טיפול טבעי ומונע הוא צעד חשוב בדרך לחיים בריאים ומאוזנים.