מהי סריקת ZYTO?

הכירו את טכנולוגיית הסריקה אשר עושה מהפכה בתחום טיפולי הבריאות 

כדי לטפל בבעיה רפואית, חשוב להבין את מקורה ואת הגורמים לה. שיטות הטיפול הקונבנציונאליות, לרוב,  מטפלות בסימפטומים של הבעיה ולא בשורשיה. לכן, מטופלים רבים שאינם משיגים תוצאות מיטיבות באמצעות הרפואה הקונבנציונלית, מחפשים דרכים חלופיות לפתרון הבעיה. Med Ben Technology, הינה היחידה בישראל שברשותה  תוכנת Zyto, המאפשרת מיפוי ביולוגי מקיף ודקדקני של גופנו באמצעות סריקת התדרים של הגוף. התגובה החשמלית של גופנו לתדרים, מורגשת ונמדדת על עורנו (בדומה לשיטת המדידה של מכונת אמת) וכך מספקת מידע רב על מצבנו הבריאותי.

אם עניתם אי פעם, על שאלון של סקר ביולוגי, בוודאי התבקשתם לענות על סדרת שאלות הנוגעת למצבכם הפיזי והבריאותי. סריקת Zyto  פועלת על פי אותו עקרון, אלא שאת התשובות לשאלות, גופכם מספק באמצעות תדרים חשמליים. טכנולוגיית התדרים מצליחה לזהות תדרים של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות ולנתח את התדרים האלו עד למיפוי מפורט ומקיף.

ניתן לערוך סקירה לאבחון בריאותי כללי, או סקירה לאזור מסוים בגוף ואפילו לאיבר ספציפי, הסובל מבעיה או מחלה. הטכנולוגיה מאפשרת גם סקירה מדוקדקת של גורמים סביבתיים המשפיעים על גופנו. סריקת ZYTO מאפשרת רפואה מותאמת אישית, תוך הכרה עמוקה של גופו ומצבו הבריאותי הייחודי של המטופל. כך שיוכל לקבל החלטות מושכלות, באשר לרווחתו ולמצבו הרפואי. 

איך זה עובד?

הבדיקה קצרה (נמשכת דקות מספר), פשוטה, אינה פולשנית ולא כרוכה בכאב. היא מתבצעת באמצעות הנחת כף יד הנבדק על הסורק (שמעוצב באופן המותאם לכף יד). במהלך הבדיקה המטופל אינו מרגיש דבר (ישנם מטופלים שחשים בתקשורת האנרגטית שמתרחשת בגוף). התוכנה סורקת את כל הנתונים ומעבירה אותם ישירות למסד הנתונים, אשר מנתח אותם ומפיק מהם דו"ח מפורט ונהיר באשר למצבנו הרפואי. יתרה מזאת, לאחר שגופנו נסרק ונבחנים כל הליקווים, החוסרים וההפרעות אשר גורמים למחלות ובעיות רפואיות שונות, התוכנה מספקת טיפול הומאופתי, באמצעות שליחת תדרים של מינרלים וצמחים שחסרים לגופנו וכך מסייעת בריפויו. סריקת Zyto , בטוחה גם לילדים ולקשישים, לנשים בהריון .