לא רק פינוק- העיסויים הרפואיים שישפרו לכם את החיים:  

עיסוי היה נהוג כבר בימי קדם בקרב מלכים ובני אצולה. מסאג' בכל חלקי הגוף ידוע כמרגיע, משחרר ומסייע בשיכוך כאבים. רק בעידן המודרני, הצליח המדע להבין את היתרונות הרפואיים בעיסוי איכותי וממוקד, לטיפול במחלות ובעיות רפואיות שונות. חברתMed Ben Technology, מעניקה תחת קורת גג, מגוון עיסויים טיפוליים בטכנולוגיות מתקדמות, אשר מסייעים לגוף בניקוי רעלים, חילוף חומרים, האצת זרימת הדם ואיזון גוף ונפש.

בדרך של צ'י

מכונת צ'י, היא דרך נעימה ומפנקת במיוחד לסייע לנו בניקוי רעלים מיותרים מגופנו. זו טכניקה שפותחה על ידי המדען היפני, ד"ר שיצו איינהו ומבוססת על מסורות טיפול סיניות עתיקות, של טיפול בתנועה איטית ועדינה במקצב הדופק. גופנו מכיל טריליוני תאים, המספקים לגוף אנרגיה לשם תפקודו באופן תקין. כדי שהגוף יקבל את אנרגיה ההכרחית לו, אנו זקוקים למזון ולחמצן מהדם. אורח חיים לא בריא, מתח, מזון לא איכותי, מחסור בפעילות גופנית ועוד, גורמים להאטת תהליכי החמצון וחילוף החומרים בגוף. מכאן הדרך למחלות ובעיות בריאות,קצרה. טיפול במכונת צ'י, מסייע בשמירה על בריאותנו.

המכונה מנענעת את הגוף בתנועה רציפה, בצורת הספרה 8, אשר גורמת לחמצון מוגבר של כל התאים בגוף, להפרשה מוגברת של נוזלים בגוף, לפירוק הצטברויות ובצקות ושיפור בהפרשת נוזלי לימפה. כל אלו מסייעים בניקוי רעלנים מהגוף והשגת איזון גוף ונפש.

הטיפול במכונת צ'י, נעשה בשכיבה, בתנוחת הרפיה. המכשיר כולל גם מערכת לעיסוי רפלקסולוגי של כפות הרגליים וחימום אינפרה אדום. בסוף הטיפול, המטופל חש הנאה, רוגע והרפיה עמוקה. שימוש דרך קבע במכונת צ'י, מסייע לטיפול במחלות ובעיות רפואיות שונות, ביניהן: כאבי גב, דלקות מפרקים, חרדה ודיכאון, אינסומניה והפרעות שינה, מחלות עור, בעיות במערכת העיכול ועוד.

אקדח במערכה ראשונה

דרך נוספת, או משלימה, לשיפור זרימת הדם והגברת החמצון לגוף, היא שימוש באקדח Hy-impact, המספק עיסוי רקמות עמוק. אקדח העיסוי מאפשר טיפול נקודתי בשרירים תפוסים, או אזורים כואבים בגוף. הטיפול באקדח העיסוי מבוסס על תרפיית פולסים, רטט על העור, אשר חודר עמוק לרקמת השריר. פעולת האקדח מביאה לשיכוך כאבים והקלה על שרירים תפוסים. תחושת הרגיעה וההפחתה בכאבים, מורגשים מיד בתום הטיפול.

חשמל זורם בכפות ידייך

ספורטאים וחובבי כושר, מכירים היטב את שיטת הטיפול הזו. גירוי חשמלי באמצעות מכשיר קומפקס אלחוטי, שכיח מאוד בקרב ספורטאים אשר נוטים להיפצע ולמתוח שרירים. זו אחת משיטות הטיפול היעילות והבטוחות ביותר לשיכוך כאבים כרוניים, בעיות בגב ודלקות. הטיפול מתבצע באמצעות הנחת אלקטרודות מכוסות בג'ל, על העור של המטופל באזורים כואבים או פגועים, לאורך זמן של 10 עד 20 דקות. הטיפול אינו כרוך בכאב (התחושה נעה בין דגדוג לדקירות). פעולה זו, גורמת להגברת זרימת הדם ולסילוק רעלים מהגוף.

בעיסוי באמצעות קומפקס אלחוטי, הגלים האלקטרו-מגנטיים הינם בעלי תדר נמוך והם חודרים לעומק הרקמה הפגועה של המטופל ומאפשרים עיסוי רקמות עמוק. הטיפול בתדרים גורם לחסימת העברת אותות הכאב למוח וכך לשיכוך כאבים. במקרה של פגיעה בשרירים, הזרם החשמלי גורם לגירוי עצבים תנועתיים באופן שמחזק אותם.