סובלים מכאבים? הכירו את שיטות הטיפול שישנו לכם את החיים

כאב וסבל, הם, מה לעשות חלק מהחיים. כל אדם יסבול במהלך חייו מכאבים, אולם 30 אחוזים מאיתנו, סובלים מכאבים כרוניים על בסיס קבוע. הגורמים לכאבים מרובים: פציעות, דלקות, מחלות, חוסר איזון גופני, מתח נפשי ועוד. כאב הוא דרכו של הגוף לאותת ולהתריע שמשהו אינו תקין. הרפואה המערבית, מציעה לסובלים מכאבים, אופיואידים ותרופות משככות כאבים , אלו גורמות תופעות לוואי, התמכרות ונזקים רפואיים נלווים. יתרה מזאת, תרופות אלו אינן פותרות את שורש הבעיה שגורמת לכאב. טיפול באמצעות תדרים, גלי אינפרא אדום ושיטות נוספות, מציעות פתרון של הבעיה מן השורש, כך שהכאב יחלוף והגוף יחזיר לעצמו את האיזון החסר לו. להלן 3 שיטות, יעילות לטיפול בכאבים:

טיפול בתדרים:

העולם סביבנו, הטבע, החפצים ואפילו אנחנו עצמנו, מורכבים מתדרים. בגוף שלנו יש טריליוני תאים, אטומים ומולקולות המשדרים תדרים שונים בעוצמות משתנות. בני האדם הם מכונה אנושית של תדרים הפועלים יחד בסינכרון כדי להשיג איזון. מצב של מחלה, בעיה רפואית או נפשית, מתרחש כאשר יש הפרה באיזון של התדרים בתוכנו ו/או בתדרים שעוטפים אותנו. רפואת התדרים, אינה טרנד, קסם או אמונה תפלה, אלא היא טכנולוגיה שקיימת כבר 90 שנה ומבוססת על עדויות ומחקרים. בשלב הראשון של טיפול בתדרים, נערכת סריקת תדרים של גופנו. זאת באמצעות סורק, עליו מניחים את כף היד. תוכנת הסורק, בוחנת את מצבנו הבריאותי לפרטי פרטים, על ידי כימות התדרים שלו. כך היא מפיקה דו"ח פרטני אודות מצבנו. הדו"ח הזה מאפשר טיפול בתדרים, המתאים לבעיה הספציפית של המטופל. הטיפול בתדרים, נעשה באמצעות מכונת תדרים, שמחוללת ומשגרת תדרים לגופו של המטופל (הנמצא במרחק של עד 10 רדיוס).  התדרים מפרקים את תאי הווירוסים , החיידקים והפטריות  בגופנו וכך מנקים את הגוף מרעלים ומאפשרים לו להירפא. כאשר אדם סובל מכאבים, יש להבין את המקור להם. לאחר שסורק התדרים מזהה את שורש הבעיה ומה גורם לכאבים, באמצעות מכונת תדרים משודרות ויברציות ותדרים נגדיים למחוללי הבעיה, באופן אשר מנקה את הגוף מרעלים ומכאן גם מכאבים. הטיפול אינו פולשני ולא כרוך בכאב, המטופל אינו מרגיש דבר, אלא רק קולט את התדרים שמכשיר התדרים משדר. הטיפול מתאים גם לקשישים ולילדים.

טיפול באינפרא אדום:

אינפרא אדום רחוק הוא סוג של אנרגיה הקיימת בשמש בכל היצורים החיים. כאשר חפצים סופגים חום, הם פולטים גלי אינפרא אדום. טיפול באמצעות טכנולוגיה מסייע בניקוי רעלים בגוף. מחקרים שבוצעו על אנשים הסובלים מכאב כרוני, מצאו כי טיפול באמצעות אינפרא אדום, מסייע בהפחתת דלקות ושיכוך כאבים. טכנולוגיית זו, מעלה את חום הגוף וגורמת להזעה ולכן לניקוי רעלים מהגוף. שמולקולות המים בגופנו, חשופות לתנודות גלי אינפרא אדום רחוק, נחלשים הקשרים ביניהן רעלנים המצויים במולקולות המים, משתחררים. החום גם מביא להרחבת כלי דם חסומים מסייע להוצאת חומרים מזיקים מהגוף באמצעות זיעה. פעולות אלו מגבירות את זרימת הדם בגוף, מסייעות בשיכוך כאבים והפחתת דלקות. הטיפול באמצעות אינפרא אדום מתבצע על ידי סאונת אינפרא אדום- סאונה בנויה כאוהל אטום, אליו נכנס המטופל כשראשו נשאר בחוץ. הטיפול נמשך בין 15-20 דקות במהלכן המטופל מזיע וגורם להגברת חילוף חומרים וניקוי רעלים. שיטה נוספת היא טיפול נקודתי יותר, על ידי  מנורות אינפרא אדום, המקרינות על האזור הפגוע בגוף.

מיטת היפוך:

מתאימה בעיקר לטיפול בכאבי גב, כאבי שרירים. החוליות שלנו בגוף מופרדות באמצעות דיסקים המאפשרים את הגמישות שלהן ואת התזוזה מצד לצד. הדיסקים מתפקדים גם כבולמי זעזועים של עמוד השדרה. כאשר יש עומס רב על החוליות, בשל נשיאת משאות כבדים, או פעילות גופנית מאומצת, הטבעות המקיפות את הדיסקים פורצות החוצה וגורמות למה שמכונה, פריצת דיסק. שימוש במיטת היפוך, הוכח כיעיל מאוד בטיפול בבעיות אלו. שכיבה בהיפוך (המטופל קשור במהופך למיטה כשראשו למטה ורגליו למעלה),  גורמת ליצירת רווח בין החוליות בגב, מה שמוריד את הלחץ על הדיסקים ואת העומס על החוליות וכך מפחית את כאבי הגב, מסייע להקלה על כאבי שרירים ועומסים על הגוף.