כל מה שחשוב לדעת על הטיפול במחלות, באמצעות תא לחץ –

בשנים האחרונות עולם המדע הרפואי, מגלה עניין הולך וגובר, בשיטת טיפול חדשנית למחלות שונות, באמצעות תא לחץ. חקר הרפואה כבר הוכיח כי מחלות רבות, דלקות וזיהומים,  נובעים מהיעדר חמצן . חסרונו, משבש את יכולת הריפוי הטבעית של גופנו.

על פי מחקרים עדכניים, שימוש בתא לחץ, מהווה טיפול יעיל במחלות ובעיות רפואיות רבות, ביניהן: סרטן, פציעות ראש, שבץ, פיברומיאליגה, כאבי גב,  אלצהיימר, אוטיזם, אנמיה, בצקות, דלקות וזיהומים, עייפות כרונית ועוד.  בשונה משיטות טיפול קונבנציונלית, הטיפול בתא לחץ, אינו פולשני, אינו כואב והוא טבעי- הוא מחדש את היכולת של הגוף לרפא את עצמו, ללא חומרים כימיים ותרופות.

להלן כל מה שחשוב לדעת על הטיפול החדשני באמצעות תא לחץ:

 • מהו תא לחץ?
 • מהו טיפול באמצעו תא לחץ?
 • לאילו מחלות שיטת טיפול זו יעילה?
 • האם הטיפול גורם תופעות לוואי?
 • האם שיטת הטיפול הזו, מוכחת מדעית?

מהו תא לחץ?

תא לחץ , הוא תא (לרוב בצורת כיפה עגולה), אשר לתוכו מוזרם חמצן טהור בלחץ מתון. המטופלים הנכנסים אל תוך התא, נושמים בעת שהם שוהים בו, 100 אחוז חמצן בתנאי לחץ, גבוה מעל 1 מהאטמוספירה. החמצן שהמטופל נושם, מועבר לגופו באמצעות צינורית או מסכה ועובר אל הרקמות בגוף במינונים גבוהים מהרגיל וכך מעשיר אותן בכמות חמצן גבוהה מהרגיל. מה שהוכח כיעיל לטיפול במחלות שונות ולסיוע לגוף בריפוי הטבעי שלו.

מהו טיפול באמצעות תא לחץ?

שיטת הטיפול באמצעות תא לחץ, ידועה לעולם המדע כבר משנות ה-60, של המאה הקודמת. אולם אז, טופלו באמצעותה בעיקר נפגעי תאונות צלילה, אשר לקו בדיקומפרסיה (מחלת הפחתת לחץ, כתוצאה משינוי חד בלחץ האוויר).בשנים האחרונות הטיפול בתא לחץ, מסעיר את עולם המדע, אשר הרחיב את המחקר אודות יעילותו לטיפול במחלות שונות . למעשה השיטה עושה קאמבק באופן חדשני יותר. מחקרים הראו כי הטיפול בתא לחץ מסייע בעצירה והריסה של תאים סרטניים, ובהן סרטן. המחקרים מהשנים האחרונות מצביעים בבירור על יעילותו של הטיפול בתא לחץ לעצירת והריסת, תאים סרטניים, להאצת זרימת הדם, שיפור תפקודי לב, יצירת כלי דם חדשים, סיוע לגוף להילחם בחיידקים ומזיקים שתוקפים את הגוף ועוד. שיטת טיפול זו מכונה "רפואה היפרברית", קרי רפואה שמטרתה להזרים חמצן רב  מדובר בשיטת טיפול חדשנית הקרויה רפואה היפרברית שמטרתה להזרים חמצן רב למחזור הדם ולרקמות.

לאילו מחלות טיפול בתא לחץ יעיל?

טיפול באמצעות תא לחץ , נמצא בעל פוטנציאל רפואי למגוון מחלות ובעיות בריאותיות כמו סרטן, דלקות וזיהום, מחלות נוירולוגיות ואפילו מחלות נפשיות. במקרה של מחלת הסרטן, תא לחץ מסייע במלחמה נגד התאים הסרטניים על-ידי יכולתו הטבעית לזהות תאים פוגעניים ולהתגבר עליהם. במקרה של מחלות נוירולוגיות ובעיות נפשיות כמו פרקינסון, אלצהיימר, אוטיזם, חרדה ודיכאון, טיפול בתא לחץ חמצן מסייע בשיפור תפקודים מוחיים, המביאים לשיפור גדול בתסמיני ההפרעות הללו. תאי לחץ מועילים גם בטיפול נגד זיהומים, פצעים, דלקות, בצקות וכן מחלות הנוגעות לתפקודי לב וכלי דם.

האם  הטיפול גורם תופעות לוואי?

הטיפול בתא לחץ אינו פולשני, אינו כרוך בכאב ובעל תופעות לוואי קלות החולפות בגמר הטיפול. תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא לחץ באוזניים ובסינוסים הנגרמים כתוצאה משינוי בלחץ האוויר (בדומה לתחושה במהלך המראה ונחיתת מטוס). קיימות דרכים להפחית תופעת לוואי זו (תרגילים לשחרור הלחץ מהאזניים). במקרים פחות שכיחים חלה פגיעה קלה בראייה ותחושת טשטוש הנגרמת מהגברת כמות החמצן. כאמור , אלו תופעות לוואי החולפות לרוב לאחר הטיפול. בכל מקרה טיפול בתא לחץ דורש ייעוץ רפואי.

 

האם שיטת טיפול זו מוכחת מדעית?

בהחלט כן. לא מדובר בטרנד או שיטה אלטרנטיבית, אלא בשיטת טיפול מוכחת מדעית. להלן מספר דוגמאות למחקרים שהוכיחו את הפוטננציאל הרפואי הרב לטיפול במחלות לב, דלקות וזיהום, סרטן ועוד:

 1. במחקר שפורסם ב- 2012 בכתב העת "Frontiers in Cellular Neuroscience", נבחנה השפעת טיפול באמצעות תא לחץ על תפקוד מערכת כלי הדם והלב. החוקרים מצאו  כי טיפול זה הוביל להפחתת עומס הלב ולשיפור תפקודי זרימת הדם.

 

 1. מחקר שפורסם ב- 2018 בכתב העת "Journal of Cardiology", הוביל למסקנה כי טיפול בתא לחץ עשוי לסייע להפחתת זיהומים ודלקות.

 

 1. במחקר שפורסם ב- 2016 בכתב העת "Journal of Translational Medicine", הוכח כי טיפול בתא לחץ מסייע לסובלים מסרטן המעי, מפחית את תסמיני המחלה ומסייע בהתאוששו מהירה ממנה. מחקרים נוספים שבחנו את השפעת הטיפול על סוגי סרטן שונים, מצאו כי תא לחץ יעיל לטיפול בסוגי סרטן שונים בהם סרטן השד, סרטן הריאות ועוד. למשל, במחקר שפורסם ב- 2002 בכתב העת "Cancer Research" נמצא כי טיפול בתא לחץ מסייע להאטת והריסת התאים הסרטניים.
 2. קיימים מספר מאמרים רפואיים אשר מעלים את הטענה כי טיפול בתא לחץ מסייע ביצירת ויטמין D בגוף ובהגנה על המערכת החיסונית.

מדוע טיפול בתא לחץ מומלץ?

 • הוא מסייע לטיפול במגוון בעיות רפואיות ומחלות
 • הוא מחזיר לגוף את יכולות הריפוי הטבעיות שלו
 • הוא אינו פולשני ואינו כואב
 • הוא אינו כרוך בהכנסת כימיקלים ורעלים לגופכם אלא, המדובר בטיפול טבעי
 • הוא מוכח מדעית
 • אלפי אנשים הסובלים ממגוון רחב של מחלות ובעיות רפואיות, בוחרים בטיפול בתא לחץ כדרך היעילה והבטוחה להתמודד עם המחלות.