טיפול בדלקות וזיהומים בטכנולוגית התדרים

בעידן שבו דלקות כרוניות, זיהומים חוזרים ונשנים ותופעות לוואי של תרופות מרשם הופכות לבעיה נפוצה, הרבה מאיתנו מחפשים אחר אלטרנטיבות טבעיות ויעילות.הפתרון עשוי להגיע ממקום שלא ציפינו לו: טכנולוגית התדרים.

איך זה עובד?

טכנולוגית התדרים מבוססת על שידור תדר נגדי מדויק לאזור הנגוע בגוף. התדר הנגדי מפרק את המבנה המולקולרי של תאים נגועים, וירוסים, חיידקים ופטריות, ובכך מאפשר לגוף להתמודד עם הזיהום באופן טבעי ויעיל.

היתרונות של הטכנולוגיה:

טיפול טבעי: ללא צורך בתרופות מרשם או סטרואידים.
ממוקד: התדר הנגדי מפנה את ההתקפה ישירות לתאים נגועים, ולא לתאים בריאים.
אין לו תופעות לוואי: הטיפול מבוסס על תדרים ולא על כימיקלים.
במסגרת המחקרים האחרונים על הנושא, נמצא כי טכנולוגית התדרים יכולה להיות פתרון מצוין לאנשים הסובלים מזיהומים חוזרים ונשנים, וגם לאלה שמחפשים אלטרנטיבה לתרופות המסורתיות.

סריקת כף היד:

אחת השיטות המובילות בשימוש התדרים היא סריקת כף היד של חברת ZATO . באמצעות הסריקה, ניתן לאבחן את הבעיות השונות בגוף ולהתאים את התדר הנכון לטיפול.

אבחון הבעיה:

לאחר הסריקה, המטופל מקבל דוח מפורט המציין אילו אזורים בגוף זקוקים לטיפול. הדוח מספק גם המלצות לטיפולים נוספים או שינויים באורח חיים.

טיפול בתדרים:

לאחר האבחון בתוכנת תדרים ייחודית ZATO , המטופל מתחיל בסדרת טיפולים בהם התדרים הנכונים מופנים אל האזורים הנגועים בגוף הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשירים מתקדמים שמשדרים את התדרים באופן ממוקד בטכנולוגיה של ד"ר ריף. אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לנסות משהו אחר, טכנולוגית התדרים עשויה להיות התשובה שחיפשתם.

טיפול  באנטיביוטיקה טיבעית CDS

מהו CDS דו-חמצן הכלור (CLO2)

CDS הוא ראשי תיבות ל-"Chlorine Dioxide Solution". המדובר בתרכובת של גז הכלורין דיאוקסיד (ClO2) המומסת במים. הגז, הידוע בכוחו החיטויי, משמש במגוון תחומים, כולל טיהור מים וחיטוי בתעשייה המזון. בעבר, השימוש בו היה מוגבל לתחומים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות התרחב השימוש בו גם לצורך טיפולים רפואיים, בזכות היכולת הייחודית שלו להילחם במחלות ויראליות ובקטריאליות.

CDS הוא פתרון מימי מרוכז ב-0.3% (3000ppm) של דו-חמצן הכלור הגזי. המדובר בתרכובת שאינה מכילה נתרן כלוריט (NaClO2) ויש לה pH ניטרלי. כאשר מדללים 10 מ"ל של CDS עם ליטר מים, מקבלים ריכוז של 0.003% (30ppm). המינון היומי המומלץ הוא 10 משקאות של 100 מ"ל בכל שעה, שמכילים בסך הכל 3 מ"ג ClO2. הגז הזה מאוד נמס במים ומתאייד ב-11°C.

איך דו-חמצן הכלור פועל

דו-חמצן הכלור הוא אוקסידנט חזק עם פוטנציאל אוקסידציה של 0.95 V. הוא פועל בצורה סלקטיבית בסביבה חומצית.

האופן הפעולה של ה CDS הוא:

1. את מנגנוני יצירת החלבונים בתא החיידק / הוירוס. 

2. מגיב ישירות עם קשרי דיסולפיד הקיימים במולקולות ה-RNA של הפתוגן וכך הורסים את המידע הגנטי שלו. 

אלה שני עובדות  ויתרונות משמעותיים.

3. ה CDS ( גז כלור דו חמצני) הורג גם חיידקים ווירוסים במצב הלא פעיל שלהם.

4. קשה מאוד לפתוגנים לפתח עמידות CDS ( גז כלור דו חמצני).

לכן  מה שמוכח בוודאות ש CDS מחמצן ומשמיד חידקים, וירוסים ופטריות כגון:

חיידקים: סלמונלה, ליגיונלה, ליסטריה, אי.קולי, סטפילוקוקוס, פסאודומונס, מיקובקטריום, בצילוס

וירוסים: רוטה, קורונה, שפעת, אדנו וירוס, הפטיטיס, אבולה, פוליו, חצבת

פטריות: קנדידה, אספרגילוס, פניציליום

  זאת רשימה חלקית בלבד בנוסף, הוא מסייע באוקסידציה והפרשה של פסולת, רעלים ומתכות כבדות מהגוף. הכלורין דיאוקסיד לא מצטבר בגוף ולא משאיר שאריות, אך במהלך התהליך הוא מומר לחמצן וכלוריד נתרן (מלח).

השימוש ב-CDS הוא בטוח ואפקטיבי, והוא מציע יתרונות רבים בטיפול במחלות שונות, כולל אפקט אנטי-דלקתי והפרשה של רעלים מהגוף.

תופעות לוואי של ה CDS

 ה-CDS עשוי לגרום לתופעות לוואי קלות וחולפות כמו בחילות ושילשולים ובמידה וזה קורה עקב רגישות יתר, יש רק להוריד מעט את המינון ולהמשיך לשתות כרגיל. 

ראוי לציין כי ה CDS לא משאיר שום חומרים רעילים או משקעים והוא נעלם תוך כשעתיים לגמרי מהגוף.  

ניקוי רעלים

ניקוי הרעלים נעשה ע"י תדרים והאמצעות הזעה בסאונה  אינפרה אדום  עם כ 95% של קרני אינפרה אדום רחוק שנכנסת לתוך הגוף וגורמת לחימום פנימי של כל הנוזלים בגוף ובכך גורמים להזעה עקב מחום פנימי של הגוף (בדומה לחום גבוה שיש לנו כשאנחנו חולים) . ולכן ההזעה מלוואה בהפרשת רעלים בכמות גדולה הרבה יותר מסאונה רגילה שההזעה של הגוף נגרם בגלל שהגוף מקרר את עצמו עקב חום חיצוני ולכן אין כמעט הפרשת רעלים בסאונה רגילה. יש לציין כי הראש נמצא מחוץ לסאונה ואפשר לינשום רגיל כך שנעים יותר לשבת ולהזיע בנוח וללא תחושת  מחנק וקשיי נשימה ולכן אפשרי גם לחולי אסמה לעשות שאונה אינפרה אדום מן הסוג הזה. מה גם שההזעה מתבצעת מאד מהר תוך 15-30 דקות.