הסורק ההומאופתי שלי:

הומאופתיה היא שיטת טיפול עתיקה, אולם טיפול הומאופתי באמצעות סורק תדרים, הוא הבשורה הבאה בתחום

הומאופתיה הינה שיטת טיפול בת יותר ממאתיים שנה, אשר פותחה על ידי רופא גרמני בשם סמואל הנמן. הנמן האמין, כי שימוש בכמויות מדוללות מאוד של צמחים ומינרלים, מסייע לגוף "לתקן" את שחסר לו וכך לרפא את עצמו. השיטה מבוססת על המושג "לרפא דומה בדומה", כלומר הטיפול מעורר את יכולתו של הגוף, לרפא את עצמו באמצעות יצירת תגובה. הגוף שלנו מגיב לגירויים סביבו כמו רעלים בניסיון לשמר את האיזון (הומואוסטזיס). הומאופתיה נעזרת בתגובה הזו, מחזקת אותה וכך מעודדת את הריפוי העצמי. מאז פותחה השיטה, מיליוני אנשים ברחבי העולם מטפלים בעצמם באמצעותה. על פי סקר מכון הבריאות הלאומי של ארה"ב לשנת 2012, בארצות הברית לבדה 6 מיליון בני אדם טיפלו בעצמם במוצרים הומאופתיים. מגמה זו הלכה וגדלה לאורך השנים וגם בישראל, יותר ויותר אנשים מגלים את שיטות הטיפול ההומאופתיות.

עולם התדרים:  

טכנולוגיית סריקה וריפוי בתדרים, גם היא, כמו ההומאופתיה, עתיקה מאוד. כבר בימי קדם נהגו בני אדם להסתייע בוויברציות ותדרים כדי לטפל במחלות ובעיות רפואיות שונות. עם זאת, רק בעידן המודרני, יותר ויותר אנשים נחשפים לטכנולוגיית סריקת התדרים אשר מאפשרת מיפוי מדוקדק, באמצעות תדרים, של כל מערכות הגוף ולאחר הסריקה "משלימה", את החסר בגוף באמצעות תדרים הומאופתיים. הרציונל מאחורי שיטה זו הוא, שלכל חומר יש תדירות עצמית שתלויה במבנה המולקולרי שלו, כך ששידור של גל בתדר הזה, יכול להוסיף אנרגיה למערכות בגוף.

עולם המדע בוחן את קשרי הגומלין בין גוף האדם לתדרים ותדירויות שונות. בפיזיקה כל תופעה וכל גוף ואיבר, אפילו עד רמת האטום, ניתן להסביר במונחים של תדרים ואורך גלים. ישנם תדרים תכופים יותר, או פחות. לתדירויות או התדרים השונים, השפעות שונות על גופנו, המערכות השונות בגופנו מתקשרות בין היתר גם באמצעות תדרים.

על פי רפואת התדרים, כל חומר הוא אנרגיה הניתנת למדידה, כך גם תדרים בגופנו ניתנים לכימות ומדידה. במחקרים שנעשו בתחילת המאה ה-20, נמצא כי אנרגיית התדרים שונה מאדם לאדם ושונה מאדם חולה לאדם בריא. במצב של חולי, או בעיה רפואית גופנו סובל מעודף, או חוסר של אנרגיה. מכשיר התדרים יכול לאבחן ולספק מיפוי ברור באמצעות תדרי הגוף בנוגע למצבנו הרפואי והנפשי.

כיצד מתבצע טיפול הומאופתי באמצעות מכשיר תדרים?

הומאופתיה היא ענף ברפואה הטבעית. בטיפול הומאופתי, ניתנים למטופל, תכשירים (רמדי), העשויים מצמחים ומינרלים, שמטרתם לאזן את מערכות הגוף והנפש וכך לסייע למחלות ובעיות רפואיות שונות. טיפול הומאופתי באמצעות מכשיר התדרים, לא דורש ליטול רמדיות ואף לא להכינן במיוחד כדי להתאים לצרכי המטופל. הצרכים של הגוף מסופקים באמצעות תדרים של המינרלים והצמחים הנדרשים לו.

מדובר בטיפול פשוט, טבעי, לא פולשני ולא כואב, אשר נמשך דקות ספורות. הוא נעשה באמצעות תוכנת סריקה חדשנית (תוכנת ZYTO). המטופל מניח את ידו על תוכנת הסריקה, אשר מעוצבת באופן המתאים לכף היד. התוכנה סורקת את כל הנתונים ומעבירה אותם ישירות למסד הנתונים, אשר מנתח אותם ומפיק מהם דו"ח מפורט ונהיר באשר למצבנו הרפואי. לאחר שגופנו נסרק, התוכנה מספקת טיפול הומאופתי, באמצעות שליחת תדרים של מינרלים וצמחים שחסרים לגופנו וכך מסייעת בריפויו. סריקת Zyto , בטוחה גם לילדים ולקשישים, לנשים בהריון.