האם אפשר לרפא סרטן בתדרים?

הכירו את הדרך הטבעית המוכחת לטיפול בסרטן:

אם אתם או מישהוא מבני משפחתכם סובל מהמחלה הנוראית, עובר טיפולים כימותרפיים קשים וסובל מכאבים, דעו שיש דרך קלה וטבעית להפסיק את הסבל!

סרטן הוא שם כולל למחלות בהן תאי הגוף מתחלקים באופן בלתי מבוקר, מה שיוצר גידולים ממאירים שעלולים להתפשט וליצור גרורות במקומות נוספים בגוף. המחלה פוגעת בכל חלקי הגוף ובמקרים רבים היא סופנית. הקושי לטפל בה נובע מכך שתאי הסרטן מפתחים עמידות לתרופות בשל קצב התגברות גבוה. מיליוני אנשים בכל העולם חולים ומתים מדי שנה מסרטן. המחלה מוגדרת כמגיפה. על פי דו"ח ארגון הבריאות העולמי שפורסם ב-2018, 1מכל 5 גברים ו-1 מכל 6 נשים יחלו בסרטן במהלך חייהם. כבר שנים ארוכות שעולם המדע מנסה למצוא מרפא למחלה. קיימת שיטת טיפול עתיקה, שחוזרת ומתגלה שוב בעידן המודרני, המסייעת לטיפול במחלות שונות ובהן גם סרטן. למרות הוכחת יעילותה, רבים אינה מודעים לה. הכירו את רפואת התדרים שהתגלתה על ידי המדען, ד"ר ריימונד רייף.

מהו טיפול בתדרים?

מעבר לעולם הפיזי הנגלה לעינינו, קיים עולם תדרים שלם וגדול שמקיף אותנו. למעשה, בכל גוף, חפץ, צמח ואף בנו עצמנו קיימים תדרים. בשנות ה-30 קבוצת חוקרים ומדענים, בראשם, המדען האמריקאי, ד"ר ריימונד רייף, ביקשה לגייס את כוחות האנרגיה שבטבע לטובת ריפוי. רייף גילה כי לכל וירוס, בקטריה, פטריה ואפילו לכל רגש, מתח נפשי או מועקה, מתלווה תדר. על ידי שידור תדר נגדי, ניתן לפרק את המבנה של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות וכך לחסל אותם. טיפול בתדרים הוא טכנולוגיה בעלת שני שלבים. בשלב הראשון, ניתן באמצעות תוכנת סריקה, לסרוק את כל הגוף שלנו ואף איברים ספציפיים ולאתר את התדרים השליליים בגוף ומיקומם. בשלב השני, באמצעות מכונת תדרים, ניתן לשדר את התדרים הנגדיים של  החיידקים שאנחנו רוצים לפרק, וע"י גלי התדר הנגדיים תוקפים את החיידקים גורמים להם להתפרק.

איך זה עובד?

כולנו מכירים את תופעת ניפוץ הזכוכיות באמצעות שידור תדר מסוים (זמרת האופרה שמנפצת את כוס היין בשירתה). מכונת תדרים עובדת באותה שיטה. המכונה מקרינה תדרים ברדיוס של 10 מטרים וגם ע"י חיבור עזרים. המטופל שנמצא, בקרבה, קולט את התדרים שמגיעים ממנה וסופג אותם בגופו. הרעיון שעומד מאחורי שיטת ריפוי זו, הוא ניקוי רעלים מהגוף והחזרת יכולות הריפוי הטבעיות שלו.

האם טכנולוגיית תדרים מסייעת לטיפול בסרטן?

התהליך הסרטני הוא שיבוש במנגנון הבקרה התקין של התחלקות התאים. התאים שמשתנים מתחלקים בקצב מוגבר, חודרים לרקמות שכנות ומשבשים את עבודתן. התאים הממאירים עשויים גם לנדוד, למקום אחר בגוף, וליצור שם גידולים. באמצעות טכנולוגיית התדרים, מתבצעת סריקה של גופו של המטופל, המאתרת את המקומות שבהם יש פגיעה וחולי. הסורק מזהה על ידי תדרים,  את השינוי שעוברים חיידקים ווירוסים בתגובה לתנאי סביבה משתנים, כיצד הם משתכפלים והופכים לתאים סרטניים. לאחר מכן באמצעות מכונת תדרים, מוקרנות אלומות אשר מחלישות והורסות חיידקים, פטריות, בקטריות ווירוסים ואף מפרקות את הרכיבים הכימיים שלהם, באמצעות תהודה חוזרת. בשיטה זו אין הרס של רקמות, אין כאבים ואין תופעות לוואי. המטופל אינו מרגיש דבר במהלך הטיפול, השיפור מורגש תוך מספר טיפולים.

מדוע רופאים אינם מטפלים באמצעות רפואת תדרים?

למרות שרפואת תדרים נשענת על עקרונות פיזיקליים, המחקר המדעי הנוגע לרפואת תדרים עוד בחיתוליו. הממסד הרפואי, אינו מעודד מחקר בתחום. הסיבות לכך מגוונות, אך לא יהיה מוגזם להניח שמאחר שרפואת תדרים מבוססת על החזרת הריפוי העצמי לגוף שלנו, היא מייתרת את הצורך ברופאים ובתרופות ולכן אולי מעוררת חשדנות בממסד זה.

במהלך המאה ה-20, ד"ר ריימונד רייף, פרסם תאוריה לפיה, קיים חיידק פוליאמורי בגידולים סרטניים. הוא אפילו המציא במיקרוסקופ ייחודי והצליח לצפות בדגימות שלהם באמצעות שידור אור מקוטב. רייף הבחין כי במחלת הסרטן,  החיידק משתנה ויש לו  14 שלבי התפתחות. הוא החל לבחון דרכים לחסל אותו . אחת הדרכים, שהוכחה מדעית כיעילה, היא טכנולוגיית הטיפול בתדרים.  רייף המציא מכונה המקרינה תנודות בתדר דומה לזה של החיידק או הווירוס. על ידי הגברת עוצמת התדר, הוגבר קצב התנודות שלו עד למצב שהוא התפרק לגמרי.

ב- 1934, ד"ר רייף ערך באוניברסיטת דרום קליפורניה מחקר בשיתוף רופאים ופתולוגיים על קבוצה של 16  חולי סרטן סופניים, שנותר להם חודש אחד לחיות. החולים טופלו  במשך 3 דקות, אחת לשלושה ימים, במכונת תדרים. אחרי 90 יום, 14 מהחולים נרפאו לגמרי ולא נמצא סרטן בגופם. ההצלחה של הטיפול הייתה פורצת דרך, אך המחקר דרש הרחבה וניסויים נוספים, אולם חילוקי דעות בין הקרן הבינלאומית לחקר הסרטן, לאוניברסיטה, סתמו את הגולל על המשך המחקר.

יתרה מזאת, בשנות ה-50 של המאה הקודמת, איגוד הרפואה האמריקאי יחד עם חברות התרופות,  החלו לרדוף את ד"ר רייף. בארצות הברית הטכנולוגיה שלו יצאה מחוץ לחוק. עם זאת, רבים ברחבי העולם המשיכו לטפל באמצעות הטכנולוגיה ולסייע לחולי סרטן, איידס ומחלות קשות נוספות. ב-1981 יצא לאור הספר "תרופה לסרטן שעובדת" ובו שוב פורסם הניסוי המפורסם של ד"ר רייף. בעקבות הספר שזכה להצלחה, מדינות רבות בעולם אימצו את הטכנולוגיה ומטפלים באמצעותה.

כבר 90 שנים שמאות חולי סרטן מטופלים בטכנולוגיית תדרים ומדווחים על הצלחה ושיפור משמעותי באיכות חייהם. רפואת תדרים אינה אמונה תפלה או טרנד, היא שיטה טיפולית מדעית המחזירה את כוח הריפוי הטבעי של הגוף. עבור חולי סרטן ומשפחותיהם, המבקשים תקווה, חשוב להכיר את רפואת התדרים והפוטנציאל שלה לטיפול בסרטן.

אם אתם חולי סרטן, אל תחכו, פנו למרפאתנו בהקדם. אנו נסייע לגופכם להירפא, מהר, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

 לקביעת תור עכשיו.  שלח ווצאפ או מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.