סובלים מסכרת? התייאשתם  משיטות טיפול קונבנציונלית שאינן מביאות מרפא?

הכירו את הטיפול בסוכרת באמצעות טכנולוגיית תדרים

תרבות השפע, אשר מייצרת כמויות גדולות של אוכל תעשייתי מעובד (ג'אנק פוד), גורמת לעלייה בחולי הסוכרת והפיכתה של המחלה, למגיפה של ממש. על פי נתוני משרד הבריאות, נכון ל-2020, מספר הסובלים מסכרת הכפיל את עצמו בעשורים האחרונים, מ-4.7% ב-1980 ל-8.5% ב-2014. מספר האנשים החיים עם סוכרת, עלה מ-108 מיליון איש ב-1980 ל-451 מיליון ב-2017, ומשוער כי הוא עשוי להגיע לכ-578 מיליון ב-2030.

מהי סוכרת?

סוכרת הינה מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של סוכר (גלוקוז) בדם ובשתן. כאשר אדם חולה בסוכרת, הוא חסר באופן יחסי או מוחלט את ההורמון אינסולין. כשגופנו חווה עלייה בסוכרים, הוא משחרר אינסולין. אצל חולי סוכרת, בשל היעדרו של אינסולין, הגוף אינו מגיב באופן הולם, כתוצאה מכך, מצטבר הסוכר בדם, ומתרחשת פגיעה בגוף.

רמות הסוכר הגבוהות בדם, מגבירות את הסיכוי להתפתחות נזקים בכלי דם, כדוגמת טרשת עורקים, מחלת לב איסכמית, פגיעה בעורקי הכליות, הרגליים, המוח, הלב והעיניים, מערכת העצבים. הגורמים לסוכרת רבים: גנטיקה, וירוסים, תזונה לא בריאה ועוד. סוכרת גורמת לפגיעה רחבת היקף בחיי אדם ומשבשת את חייו. התרחבותה של המחלה בעשורים האחרונים, מדאיגה מאוד את הממסד הרפואי ואת המטופלים שמחפשים פתרונות.

הטיפול הקונבנציונלי בסוכרת משלב בין הקפדה על תזונה מבוקרת ומאוזנת, שמירה על שגרת כושר גופני וכן טיפול תרופתי (תרופות, זריקות אינסולין) מטרת הטיפולים היא הגברת מינון האינסולין בגוף, אלא שהטיפול התרופתי גורם תופעות לוואי רבות ותחלואה נוספת. טיפול ברפואת תדרים הוא טכנולוגיה מדעית מוכחת שתפסה תאוצה בשנים האחרונות.

מהו טיפול בתדרים?

עולמנו עשוי מתדרים. לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו. טכניקת הטיפול בתדרים אלחוטיים וגם נעשית באמצעות חיבור המטופל דרך אלקטרודות אלחוטיות למכונת התדרים. המכונה משדרת תדר, או ויברציה נגדיים לאלו שמשודרים מהוירוסים, החיידקים או הבקטריות וכך הם מתפרקים, מחוסלים ומאפשרים לגוף לפנות את הפסולת ואת הרעלים שהצטברו בתוכו וכך לרפא את עצמו. מכונת התדרים הומצאה לפני 90 שנה על ידי מדען אמריקאי ד"ר ריימונד רייף שריפא באמצעותה חולי סרטן  וחולי סוכרת. הטיפול כבר הוכח כיעיל . במהלך הטיפול במכונת התדרים, אף רקמה לא נהרסת, לא חשים שום כאב או רעש, החיידקים, הווירוסים והבקטריות נהרסים וניתן להירפא. הטיפול אינו פולשני, אינו כואב והשיפור מורגש תוך זמן קצר.   

כיצד טכנולוגיית התדרים מסייעת לטיפול בסוכרת?

כמו בטיפול בכל מחלה אחרת, טכנולוגיית התדרים מזהה את האזורים בגוף שנפגעו בשל הסוכרת, ושולחת אליהם תדרים נגדיים אשר מסייעים לניקוי רעלים ולריפוי הטבעי של הגוף. במקרה של סוכרת, החולים סובלים ממחסור באינסולין. האינסולין מיוצר בבלוטת הלבלב ומופרש ממנה לדם בתגובה לעליות ברמת הסוכר, למעשה הוא מבצע העברה של הסוכר מהדם אל תאי הגוף השונים, שם נדרש הסוכר לצורכי הפקת אנרגיה. התהליך הזה מאופיין בתדרים המתאימים לכל פעולה. ביסוד טכנולוגיית הריפוי בתדרים, טמונה ההבנה כי לכל אטום, תא או צבר של תאים, יש  תדר המאפיין אותו. איבר מוגדר כחולה, כאשר התדר שלו אינו מאוזן (נמוך או גבוה). מכשיר התדרים מחזיר לגוף את התדרים להם הוא זקוק, במקרה של סוכרת, תדרים המסייעים לתפקוד הלבלב כך שהאינסולין יופרש כראוי ותאי הגוף יתחילו לספוג לתוכם יותר גלוקוז. מה שיביא לריפוי.

האם טיפול תודעתי עוזר לסוכרת?

ברוב המקרים מקור מחלת הסוכרת היא תודעתית. כלומר , שהיא נגרמה בגלל איזה שהוא אירוע רגשי ואו תחושתי חזק מאד שגרם להפרשת גלוקוז בגוף כמו במצב חירום או טראומה והמוח בו זמנית נותן פקודה ללבלב לא לייצר אינסולין כיוון שהגוף כרגע צריך את הגלוקוז/סוכר כי זה הדלק/אנרגיה של הגוף לכן המוח נותן פקודה לייצר הרבה אנרגיה כדי להתמודד עם האירוע החריג ובמקביל נותן פקודה ללבלב לא לייצר אינסולין שלא יפרק את הסוכר שנחוץ עכשיו במצב החירום. עד כאן הכול נורמאלי. הבעיה היא שאצל חולי מסוכרת גם אחרי הסיום אירוע החירום הגוף לא חוזר למצבו הנורמאלי ונשאר עם רמות סוכר/גלוקוז גבהה ועם פקודה קודמת שניתנה ללבלב מהמוח לא לייצר אינסולין. טיפול התודעתי דרך התת מודע נחוץ  כדי לשחרר את הפקודה שנמצאת בתת מודע. שיחרור הפקודה בתת מודע תגרום ללבלב להתחיל לייצר ולשחרר אינסולין כרגיל ובמקביל גם ובטל את הפקודה שנתנה לגוף  מהמוח לייצר עודף סוכר שהיה נחוץ במצב החירום. כי האירוע החירום שהיה הסתיים! וכך הגוף חוזר לתיפקוד הרגיל כפי שהיה תרום הסוכרת. והסוכרת נעלמת כלא הייתה ולא חוזרת יותר. המעבר למצב רגיל הוא תהליך הדרגתי שלוקח כמה חודשים בודדים בלבד. וסוכרת זו לא גזרה משמים לכל החיים ושאין לה תרופה!  יש תרופה וטיפול בסוכרת!

נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם שירות מהיר וקצר ככל שניתן.

ראוי ונכון לציין שכל אחד מגיב אחרת לטיפול ובקצב ההחלמה  שונה  מאדם לאדם וגם תלוי במצבו הגופני והנפשי. אבל יש מזור לסוכרת!