דיאטה- תרפיית מימדים 

לרדת במשקל לתמיד! דיאטה בשיטה טבעית מוכחת
נמאס לכם מדיאטות מפוקפקות ושיטות הרזיה יקרות שלא מביאות תוצאות? הגיע הזמן לעלות על התדר הנכון! רפואת תדרים ותרפיית המימדים, הן שתי שיטות טיפול שעושות מהפכה בתחום הירידה במשקל.
אם גם אתם, כמו  מיליוני בני אדם בעולם המערבי, עייפים כבר מדיאטות מפוקפקות והבטחות שווא של כל מיני חברות שרלטניות שלוקחות את כספכם, אך לא מגיעות לתוצאות, הגיע הזמן שתכירו את הדרך הטבעית, שהינה גם מוכחת מדעית, לטפל בהשמנת יתר. טיפול באמצעות טכנולוגיית תדרים ותרפיית המימדים, יחדור לשורש הבעיה בגינה אתם סובלים מהשמנת יתר, יטפל בחסמים ובמבנה המולקולרי שלכם כך שהוא ישחרר אתכם משנים של רגשות אשם ומלחמה במשקל.

מהי השמנת יתר ואיך מטפלים בה?

השמנת יתר בקרב מבוגרים וילדים, היא אחת המגיפות של העולם המערבי. מעבר לפגיעה בהערכה העצמית ולקשיים החברתיים שהיא מביאה איתה, השמנת יתר מהווה סכנה ממשית לבריאות. סוכרת, מחלות לב ודם, סיכון לשבץ ולדלקות, הם רק חלק מהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר. הגורמים להשמנת יתר רבים ומגוונים- גנטיקה, חרדות, הרגלי אכילה גרועים, מזון זול ולא בריא, אולם, אין ספק כי מדובר בתופעה שרמת שכיחותה עולה בעולם המערבי. השפע הרב, הקושי לעמוד בפיתויים וקצב החיים המהיר, גורמים לעלייה במימדי התופעה. הטיפול הקונבנציונלי בהשמנת יתר, כולל תפריט מאוזן ותרופות, או זריקות מדכאות תיאבון. שיטות אלו מטפלות בתסמינים של התופעה ולא במקור לה, לכן הן גם יעילות פחות. תכירו את הדרך הטבעית והקלה לרדת במשקל:

רפואת תדרים:

שימוש בתדרים וויברציות ככוח מרפא, היה נהוג עוד בימי קדם בקרב בני אדם. קיימות עדויות כבר בתרבויות עתיקות, לקיום טקסים דתיים וריפוי באמצעות אנרגיות קול. בשנות ה30, של המאה הקודמת, ד"ר רויאל ריימונד רייף, חוקר וממציא אמריקאי, ביקש לרתום את כוחות האנרגיה הקיימים בכל גוף בעולם, כדי לרפא מחלות ולהאריך את תוחלת החיים. לאחר שהמציא מיקרוסקופ שהצליח לזהות חיידקים ווירוסים, הוא גילה כי לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו ובאמצעות שידור תדר, או ויברציה נגדיים הם מתפרקים, מחוסלים ומאפשרים לגוף לרפא את עצמו. רייף המציא מכונת תדרים וטיפל באמצעותה באלפי חולים אשר סבלו ממחלות שונות ומגוונות ובהן גם סרטן. בטיפול במכונת התדרים, אף רקמה לא נהרסת, לא חשים שום כאב או רעש. החיידקים, הווירוסים והבקטריות נהרסים וניתן להירפא.
הישגיו של רייף זכו להדים וכבוד, אולם אינטרסים של חברות תרופות וגורמים פוליטיים, גרמו לכך שמעטים שמעו על הטכנולוגיה שלו. בארה"ב היא אפילו נאסרה ואינה חוקית. עם זאת, תומכים ומאמינים הפיצו את הבשורה. כבר 90 שנה, מטופלים רבים בכל רחבי העולם, נעזרים במכונת התדרים של ד"ר רייף ומדווחים על הצלחה ושיפור ניכר באיכות חייהם.

כיצד רפואת תדרים מסייעת לירידה במשקל?

ד"ר רייף ומדענים נוספים בעקבותיו כמו המדען האמריקאי הרולד סקסטון בּוּר (פרופסור לאנטומיה, בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ייל) הוכיחו בסדרת מחקרים כי כל היצורים החיים , מעכברים ועד בני אדם, מזרעים ועד עצים, קולטים ופולטים תדרים שניתן למדוד ולמפות. גופנו  מעביר מסרים באמצעות מטענים חשמליים ובכל איבר ותא בגופנו מתקיימת פעילות בטווח תדרים מסוים ובמתח חשמלי מסוים. כך למשל,  אחד הגורמים העיקריים להשמנת יתר, הוא הצטברות של רעלים בגוף. הטיפול במכונה מפנה ומנקה את הרעלים המיותרים בגוף הנגרמים מפטריות, וירוסים וחיידקים , באמצעות שידור תדר נגדי לתדר שמעיד על בעיה, עודף רעלים, ליקוי במנגנון השובע ועוד, כך הגוף מתנקה מרעלים והירידה במשקל מובטחת. . הטיפול אינו פולשני אינו כואב, מכונת התדרים של ד"ר רייף משדרת תדרים אלקטרומגנטיים, אל המטופל בחדר באופן המסייע בפירוק רעלים, מזרז חילוף חומרים ומשחרר הורמונים המשפיעים על מרכז השובע במוח.  טיפול ברפואת תדרים מסייע לאנשים כבר יותר מ-90 שנה, לרדת במשקל, בדרך טבעית וקלה –
ללא דיאטה
ללא כדורים
ללא זריקות
ללא חתכים
ללא תקופת החלמה
ללא תופעות לוואי

תרפיית מימדים:

הגורמים להשמנת יתר, כאמור מגוונים והם נובעים מסיבות ביולוגיות פיזיות וכן מסיבות תודעתיות, נפשיות ורגשיות. גופנו  מכיל 12 תעלות אנרגיה (מרידיאניים), החוצות את גופנו לאורך ולרוחב, ומזרימות אנרגיה חיונית אל האיברים הפנימיים שבגופנו. כשאדם בריא (גוף ונפש), תעלות המרידיאניים נקיות מחסימות ומאפשרות זרימת אנרגיה בקלות. חסימה באחת התעלות, גורמת להפרעה בזרימת האנרגיה אשר פוגעת בתפקוד של הגוף ולכן גורמת לכאבי גוף ונפש ולחולי ובהם גם להשמנת יתר. תרפיית המימדים, היא שיטת טיפול החודרת לשורשי תת המודע, מסירה חסימות ומשיבה את האיזון לגוף ולנפש. השיטה שמבוססת על יסודות הרפואה הסינית, חוקי הפיזיקה ומסורות יהודיות עתיקות, הצליחה לשנות את חייהם של אלפי אנשים הסובלים ממשקל עודף. הטיפול בתרפיית המימדים חודר אל הזיכרונות התאיים האלו וכדי לנקות אותם מהמטענים. במפגש בין המטפל למטופל נעשה תשאול המברר את מצבו הפיזי והנפשי של המטופל ומאתר את החסמים, העולים  מן המודע ומן התת מודע, בהיבט האנרגטי, באמצעות בדיקת שריר או בדיקת מטוטלת

הטיפול פועל בשלושה הליכים: 

הליך רגשי: רגשות הם ביטוי של מצבנו הנפשי, תגובתנו לגורמים ואירועים חיצונים.  שמחה, כעס, רגשות אשם אלו הם רק חלק ממנעד הרגשות שלנו.
הליך תחושתי: התחושות הן, הביטוי הפיזי של הרגשות  הפנימיים שלנו ושל המפגש שלנו עם העולם החיצוני כאב, הנאה, קור וחום הם חלק מן התחושות שלנו.
הליך מנטלי: תבניות החשיבה של כל אחד מאיתנו, המשקפות כיצד אנו קולטים ומפרשים את העולם. הן המרכיבות את התודעה שלנו. התודעה שלנו גם היא נחלקת לשכבת המודעת ולשכבה שאינה מודעת, או כפי שפרויד כינה זאת "תת מודע".
הגיע הזמן להפסיק עם רגשות האשם, המלחמות הפנימיות, הבזבוז הכספי והתסכול הנלווה למלחמה במשקל. שיטות טיפול טבעיות אלו יביאו לשינוי לתמיד, כך שתוכלו לשים את בעיית ההשמנה מאחוריכם.