אם גם אתם כמו רבים מסביבכם, נחשפת לאדם או ילד הלוקה באוטיזם או אם אתם עצמכם מאובחנים על הרצף האוטיסטי, הרי שאתם יודעים שמדובר בהפרעת תקשורת המשבשת את איכות החיים של הסובלים ממנה ושל בני משפחותיהם ואינה מאפשרת להם חיים עצמאיים. הרפואה הקונבנציונלית אינה יודעת עדיין מהם הגורמים לאוטיזם וכיצד ניתן לרפא אותו, שכן מדובר בהפרעה חשוכת מרפא אשר מרבית הטיפול בה נסוב סביב הפחתת התסמינים. למרות שחקר האוטיזם טרם הגיע למיצוי, ידוע שמדובר בהפרעה נוירולוגית. אחת הדרכים המוכחות כבר יותר מ-90 שנה לטיפול בהפרעה, והחזרת האיזון למוח, היא רפואת תדרים. טיפול בטכנולוגיית תדרים, נמצא יעיל לסיוע למגוון רחב של מחלות ובעיות בריאות ובהן גם אוטיזם.

מה זה אוטיזם?

אוטיזם הינה הפרעה הגורמת לקשיים בתקשורת, בשפה, בכישורים החברתיים ובעלת קשת תסמונות. מספר בני האדם המאובחנים כאוטיסטיים בישראל עלה פי שלושה בעשור האחרון (10 מכל אלף ילדים בישראל). העלייה בשכיחותה והאתגרים שהיא מציבה בפני הסובלים ממנה והקרובים אליהם, מביאים מיליונים ברחבי העולם לחפש פתרונות. התרופות הפסיכיאטריות ונוגדות החרדה והדיכאון שניתנות לאוטיסטיים, להפחתת התסמינים, לא תמיד יעילות, גורמות תופעות לוואי ואף ממכרות. רפואת תדרים היא דרך טבעית, המתחברת לכוחות הריפוי שקיימים בכל אחד מאתנו ומאפשרת לגופנו להתמודד עם מחלות ובעיות רבות. אנשים וילדים על הרצף האוטיסטי, אשר טופלו באמצעות טכנולוגיית תדרים, מראים שיפור ניכר בתסמינים ועלייה ביכולות התקשורתיות.

האם רפואת תדרים מסייעת לטיפול באוטיזם?

הטיפול באמצעות טכנולוגיית תדרים, מבוסס על עקרונות פיזיקליים וכן על מסורות ריפוי עתיקות. לכל גוף, חפץ, צמח או איבר בעולם שלנו יש תדר. טכנולוגיית התדרים מבוססת על טיפול גוף ונפש באמצעות שידור תדר נגדי באופן אשר מפרק תאים רעילים, ווירוסים, חיידקים ופטריות המזיקים לגופנו. הטיפול נעשה בשני שלבים. בשלב הראשון מופק באמצעות תוכנת סריקה, דו"ח פרטני ודקדקני באשר למצב הרפואי והנפשי של המטופל. הדו"ח מופק, באמצעות זיהוי התדרים שעולים מאיברים, חלקים שונים בגופנו ובהם גם תדרים שליליים הנושאים בחובם מחלות, פגיעות או חוסר איזון. דו"ח זה מאפשר הכנת פרוטוקול רפואי אישי למטופל. בנוסף, תוכנת הסריקה מספקת טיפול הומאופתי. הקשר בין פגיעות קוגנטיביות ומוחיות לחוסר במינרלים ובוויטמינים ידוע לעולם המדע וכבר הוכח. תוכנת הסריקה מסייעת בסיפוק הויטמינים והמינרלים החסרים למטופל. בשלב השני נעשה טיפול באמצעות מכונת תדרים. המכונה משדרת לכל תא, איבר בגופנו תדר נגדי, אשר מפרק את המבנה המולקולרי של החיידקים, הווירוסים והתאים הרעילים ומשיב את הגוף לאיזון. הטיפול במכונת התדרים הומצא כבר לפני 90 שנים. מאז ועד היום טופלו בטכנולוגייה זו, מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם. הורים לילדים אוטיסטיים וכן מבוגרים על הספקטרום, מדווחים על הרגעה כללית, הפחתת תגובות אימפולסיביות וחזרתיות המאפיינות אוטיזם וכן על שיפור יכולת התקשורת.

האם טיפול ברפואת תדרים בטוח גם לילדים?

הטיפול במכונת התדרים בטוח ביותר למבוגרים ולילדים. הטיפול אינו פולשני ,אינו כואב ונעשה ללא מגע כלל. המטופל נמצא בקרבה למכונת התדרים, אשר משדרת תדרים נגדיים באופן אלחוטי או באמצעות חיבור בחוטים באמצעות כפפה במגע עם גופו של המטופל. ניתן כדי להשיג עוצמה כפולה ואפקט חזק יותר, לשדר את התדרים באופן אלחוטי וכן באמצעות מגע עם הגוף על ידי כפפה אליה מחוברים חוטים המשדרים את הקרניים לגוף המטופל. במהלך הטיפול, המטופל אינו מרגיש דבר. הטיפול אינו גורם תופעות לוואי. טיפול ברפואת תדרים הוכח כבעל השפעה על הפעילות המוחית, הוא מביא להרגעה והפחתה בתסמיני האוטיזם, התוצאות ניכרות תוך זמן קצר. ילדים על הרצף האוטיסטי אשר טופלו בטכנולוגיית תדרים, חוו שיפור ביכולות התפקוד הכלליות, תפקודי השפה, ביכולת לקיים אינטראקציה בינאישית , ביצירת קשר עין , ברמת המודעות והוויסות של תחושות גופניות .