ברוכים הבאים למדבד-טק, המרכז החדשני לטיפולים אלטרנטיביים בסרטן. אנו מציעים שילוב ייחודי של טכנולוגיות מתקדמות ושיטות הוליסטיות במטרה לסייע לחולי סרטן בכל שלב ומצב להחלים באופן מלא ולמנוע את חזרת המחלה. באתר שלנו תמצאו את כל המידע הדרוש על השירותים המתקדמים שאנו מציעים, על צוות המומחים שלנו, ועל ההצלחות וההמלצות של המטופלים שלנו.

מד בד קאר הוקמה מתוך הצורך להעניק מענה אלטרנטיבי מתקדם ויעיל לחולי סרטן. מאז הקמתה, החברה התפתחה והרחיבה את מגוון הטיפולים שהיא מציעה, תוך שילוב טכנולוגיות חדשות וגישות טיפוליות מתקדמות. לאורך השנים, צברנו ניסיון ומומחיות בטיפולים אלטרנטיביים המשלבים בין גוף ונפש.

הסיפור שלנו התחיל מההבנה שהמסע עם הסרטן הוא קשה, מאתגר ומלא בחוסר ודאות. הטיפולים הקונבנציונליים לעיתים קרובות מותירים תחושה של חוסר אונים ותקווה מעורפלת.  נוכחנו לדעת שהגישה הרפואית הנוכחית לטיפול בסרטן מציעה פחות תקווה ממה שהיינו רוצים.  הטיפולים הקונבנציונליים כמו כימותרפיה וקרינה הם לא סלקטיביים והם פוגעים גם בתאים בריאים, מה שגורם לתופעות לוואי קשות ומשאירות את המטופלים פגיעים וחלשים.

מד בד קאר, הייעוד שלנו הוא להעניק לחולי סרטן את הכלים והטיפולים הדרושים להם כדי להחלים לחלוטין ולחיות חיים בריאים ומאושרים. אנו שואפים לשלב בין הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבין גישה הוליסטית לטיפול פיזי, רגשי ותודעתי, ולספק תקווה חדשה לכל מטופל.

 

הטיפולים במרפאתנו:

הצוות :

ערן דרור
מאסטר בתודעה, ברפואת תדרים וטיפול בחמצן

ערן הוא מומחה ומטפל מוסמך בתדרים ובאבחון וטיפול הומאופטי בתדרים. הוא מאסטר בטיפול בתודעה דרך התת מודע באמצעות תרפיית הממדים, עם ניסיון בתחום תוספי תזונה ומזון. ערן הוא גם בוגר המכללה של ד"ר אנדראס קלקר (Andreas Kalcker), מומחה בטיפולים חדשניים בתחום הטיפול בחמצן. אנדראס קלקר ידוע ברחבי העולם בפיתוח גישות מתקדמות ורישום פטנטים לריפוי באמצעות מולקולות חמצן הידוע בעולם בשם   CDS, בנוסף מטפל באינפרה אדום בגלים קצרים וארוכים ובמגנטים  בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. ערן מקדיש את כל מרצו וידיעותיו, כדי לעזור למטופלים שלו לשפר את איכות חייהם ולהגיע להחלמה מלאה ובריאה.

 

עדינה דרור
מאסטרית בטיפול בתודעה, מאמנת אישית ומטפלת בביו-פידבק

עדינה היא מאסטרית בפסיכותרפיה תודעתית, מטפלת רגשית בטראומות וחרדות על ידי הסרת מחסומים מהתת מודע באמצעות תרפיית הממדים. עדינה פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית יהודית, מטעם אוניברסיטת חיפה. בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי .M.A מכללת אורות ישראל, עם ניסיון של שנים רבות בטיפול בילדים. בנוסף, היא מאמנת אישית המתמחה בטיפול בלקויות למידה, בהפרעות קשב וריכוז ADHD, מטעם מכללת אחוה. היא מנחת קבוצות רגשיות וחברתיות. מטפלת בניהול לחצים על ידי ביו- פידבק מטעם אוניברסיטת בר אילן. עדינה מציעה תמיכה אישית ומקצועית לכל מטופל ומעניקה טיפול הוליסטי המשלב בין גוף ונפש.

הסמכות ותעודות