5 דברים שחשוב לדעת על ניקוי רעלים:

בשונה מהרפואה הקונבנציונלית, אשר רואה בשיבוש וחוסר איזון של הגוף, מחלה שיש לטפל בה באמצעות תרופות, בשיטת הבריאות הטבעית, מחלות הן תוצאה של עודף רעלים בגופנו. כדי להירפא מהמחלה יש לנקות את הגוף מרעלים ולתת לו לרפא את עצמו באופן טבעי. במילים אחרות: לעזור לגוף לעשות את מה שהוא יודע מראשיתו, לרפא את עצמו. אולי אתם כמו רבים אחרים, נחשפתם לטרנדים העולמיים של דיאטות ניקוי רעלים שונות, אבל ניקוי רעלים הוא תורה עתיקה המבוססת על כוחות שטמונים בכל אחד מאתנו. להלן,5 דברים שחשוב לדעת על ניקוי רעלים:

 1. הגוף שלנו מתמלא בפסולת וחומרים מזיקים הנכנסים אליו בדרכים שונות. ביניהן: מזון מעובד ומתועש, זיהום אוויר, קרינה אלקטרו מגנטית, שימוש במוצרי קוסמטיקה כימיים, מתח וחרדה ועוד. גופנו עובד ללא הרף (24/7), כדי לנקות את הרעלנים המזיקים באמצעות שתן, צואה, זיעה ונשימה. ככל שכמות הרעלים בגוף גדולה יותר, כך גופנו צריך להשקיע מאמץ גדול יותר כדי להפריש אותם החוצה. הרעלים בגוף ומאבקו של הגוף לנקותם, הם הגורמים לכל המחלות כולן. החל במיגרנות, דלקות, כאבים ודרך עייפות, נדודי שינה ועד למחלות קשות כמו סוכרת, פסוריאזיס ואפילו סרטן.
 2. כבר בעת העתיקה, בני האדם הבינו כי יש לנקות את הגוף מרעלים. לפני 800 שנה הדגיש הרמב”ם את כוחות הריפוי הטבעי של הגוף וטען שכדי לשמור על איזון גוף ונפש יש להתנזר ממאכלים ומהרגלים המזיקים. הרמב"ם ורבים אחריו,  
   האמינו ביכולתו של הגוף להיות בריא לאורך כל חיינו. לדידם, ההרגלים הרעים שלנו מהווים "הפרעה" לפעילות התקינה של הגוף, אשר גורמת לכל המחלות. מאז המאה ה-20, הרפואה הקונבנציונלית מספקת מגוון רחב של תרופות וטיפולים, במטרה לרפא אותנו. הרפואה המערבית הביאה לפריצות דרך ושיפור חייהם של רבים בעולם, אולם לצד זאת טיפלה בסימפטומים בעיקר, ולא בשורש הבעיה. תרופות וטיפולים אלו גורמים תופעות לוואי ומרחיקים אותנו מהאינסטינקטים המרפאים שבתוכנו. בעידן המודרני, יותר ויותר אנשים מחפשים חלופות טבעיות לטיפול וריפוי ממחלות. ניקוי רעלים הוא הבסיס לריפוי העצמי.
 3. תהליך ניקוי רעלים מתאים לכל סוגי המחלות, לכל הגילאים ובכל מצב, למעט במקרים של מחלה כרונית של הכליות. בכל מקרה, את תהליך ניקוי הרעלים יש לעבור בליווי ותמיכה של מטפל מוסמך, אשר יבחן את מצבכם ויתאים לכם תוכנית אישית. התאמת תכנית הניקוי נעשית ראשית ע"י אבחון מקיף של מערכות הגוף, וטיפול באמצעות טכנולוגיית סריקת תדרים.
 4. טכנולוגיית סריקת תדרים, מבוססת על התדרים הנפלטים מכל וירוס, חיידק או בקטריה בגופנו. תוכנת סריקת התדרים של Zyto, מבצעת מיפוי ביולוגי דקדקני של גופנו באמצעות סריקת התדרים של הגוף. התגובה החשמלית של גופנו לתדרים, מורגשת ונמדדת על עורנו וכך מספקת מידע רב על מצבנו הבריאותי. יתרה מזאת, תוכנת הסריקה מספקת טיפול הומאופתי, על ידי שידור התדר של כל חומר פעיל בגופנו אשר נמצא במחסור. כך למשל, אם בסריקה התגלה כי אנו סובלים מחסר בויטמין D, התוכנה תשדר את התדר הטבעי של ויטמין D וכך תספק את החוסר בו בגופנו.  
 5. קיימות דרכים טבעיות, שונות לסייע לגוף להתנקות מרעלים שהצטברו בתוכו. להלן כמה מהיעילות ביותר שבהן:
 • טיפול בתדרים חשמליים: טכנולוגיית התדרים, מתבצעת באמצעות מכונת תדרים אשר מצליחה לזהות תדרים של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות ולנתח את התדרים האלו עד למיפוי מפורט ומקיף. לאחר שמתקבל המידע על מצבנו הגופני , על מחלות, בעיות רפואיות ודלקות, ומכונת התדרים משדרת תדר, או ויברציה נגדיים לחיידקים, הווירוסים והפטריות וכך הם מתפרקים, מחוסלים ומאפשרים לגוף להתנקות מרעלים ולרפא את עצמו.
 • תזונה: בעידן המודרני, רבים מאתנו מזינים את גופם ברעלנים המגיעים מהמזון המעובד והתעשייתי שאנו צורכים. בתהליך ניקוי רעלים, יש להזין את הגוף באוכל מזין ובריא שיסייע לו, לסלק בקלות את הרעלים מתוכו. קיימות מגוון שיטות ודיאטות לשמירה על תזונה נכונה. תפריט בריא ומותאם אישי המבוסס על המיפוי של סורק התדרים, מאפשר התאמה מדויקת לצרכים של הגוף שלכם.
 • טיפול בגלי אינפרה אדום: טכנולוגיית אינפרה אדום ארוך, מבוססת על מוליכי אינפרה אדום המפיצים חום החודר עד לעומק גוף האדם. מהלך זה מסייע בשחרור וניקוי רעלים מהגוף ולכן מאפשר לגופנו לרפא את עצמו. ניתן לטפל באמצעות סאונת אינפרה אדום הפולטת גלי אינפרה אדום, גורמת להזעה והוצאת הרעלנים מהגוף, או בטיפול נקודתי, באמצעות מנורות אינפרה אדום, המקרינות לאזור הפגוע והכואב.
 • עיסויים טיפולים: עיסוי טיפולי מסייע לזרימת דם ולימפה, להמרצת חילוף חומרים, הרפיית שרירים שחרור של חומצות חלב. כל אלו תורמים לתהליכי ניקוי הרעלים מהגוף. העיסוי מרגיע ומאזן ומסייע ליכולות הריפוי הטבעיות שלנו. ניתן לקבל עיסויים טיפולים בדרכים שונות- או באמצעות מכונת צ'י, אקדח עיסוי או  על ידי  גירוי חשמלי.