הידעת? תדרים יכולים לסייע לחולי סרטן:

בעשורים האחרונים, יותר רופאים וחולי סרטן מחפשים דרכים אלטרנטיביות לטפל בתסמיני המחלה כרפואה משלימה לרפואה הקונבנציונלית.

 

סרטן- ביטוי של הרעל בגוף

אין חולק על כך שחולים אונקולוגיים סובלים מעודף רעלים בגופם. הן בשל המחלה עצמה והן בשל התרופות והטיפולים במחלה.

רפואת תדרים לניקוי רעלים

רפואת תדרים מנקה את הגוף מהרעלים והמזיקים, משמידה חיידקים, בקטריות, פטריות וחיידקים וכך מסייעת לגוף להחזיר לעצמו את כוח הריפוי הטבעי.

סדרת טיפולים משלימים

טיפולים אלטנרנטיבים משלימים המסייעים לניקוי וסילוק רעלים מהגוף על ידי טכנולוגיות פורצות דרך ומכשור מתקדם -ללא תופעות לוואי וכאב .

רפואת תדרים היסטוריה

איך זה עובד

תדרים, וויברציות, הם אחד מכוחות הטבע הטמונים בכל חפץ, גוף, צמח או עצם שמקיף אותנו וקיימים גם בתוך גופנו פנימה. מאבקי אגו, מרדף אחר כסף קל ופוליטיקה של הממסד הרפואי בארה"ב בשנות ה-30, גרמו לכך שרבים אינם מודעים ליתרונות של רפואת תדרים וליכולת לסייע בטיפול בבעיות רפואיות שונות ובהן גם סרטן. בעידן המודרני, יותר חוקרים ומדענים מבינים את הפוטנציאל הרב של רפואת תדרים, מחקרים עדכניים תומכים ביעילות התדרים לריפוי.

ללא מגע

100% טבעי

ללא כאבים

ללא תופעות לוואי

נגן וידאו

כיצד מתבצע הטיפול בתדרים ?

טיפול בתדרים כולל שני שלבים. בשלב הראשון, באמצעות תוכנת סריקה, המטופל מניח את ידו על המכונה והיא סורקת את מצבו הרפואי לפרטי פרטים. בתום הסריקה מופק דו"ח רפואי דקדקני באשר למצבו של המטופל. בשלב השני, באמצעות מנורת פלזמה, משודרים תדרים נגדיים לכל הווירוסים, חיידקים, פטריות ו/או טפילים הגורמים למחלות והם מחוסלים.

הטיפולים המשלימים

לאחר שהושמדו הבקטריות, הטפילים, הווירוסים, פטריות וחיידקים, יש להשלים את תהליך ניקוי הרעלים באמצעות שיטות טבעיות נוספות.

מכנות צ'י לעיסוי

להפרשה מוגברת של נוזלים בגוף, לפירוק הצטברויות ובצקות

קומפקס אלחוטי

הנחת אלקטרודות על העור באזורים כואבים או פגועים

טיפול בגלי אינפרה אדום

חום החודר עד לעומק הגוף היא אחת מדרכי הגוף לנקות אתהרעלים שהצטברו בתוכו

תא לחץ

לסובלים מנזקי הקרנות חמורים, החלימו באזורי הפגיעה בעקבות טיפול בחמצן היפרברי של תא הלחץ.

נשמע מדע בדיוני

זה לא מדע בדיוני, זה מדעי  לגמרי. ב- 1934, ד"ר רייף ערך באוניברסיטת דרום קליפורניה מחקר על קבוצה של 16  חולי סרטן סופניים. החולים טופלו  במשך 3 דקות, אחת לשלושה ימים, במכונת תדרים. אחרי 90 יום, 14 מהחולים נרפאו לגמרי ולא נמצא סרטן בגופם. ההצלחה של הטיפול הייתה פורצת דרך, בעקבותיה נהרו חולי סרטן רבים אחר הטיפול במכונת תדרים. כבר 90 שנים שמאות חולי סרטן מטופלים בטכנולוגיית תדרים ומדווחים על הצלחה ושיפור משמעותי באיכות חייהם. עבור מי מכם שמבקש תקווה חדשה לריפוי מסרטן, טכנולוגיית התדרים היא התשובה שלכם.

הקליניקה שלנו

יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות ברפואה הלא קונבנציונלית. בקליניקה שלנו תמצאו את תאי החמצן המתקדמים והאיכותיים ביותר שקיימים כיום בישראל, מכונת תדרים, אבמט קרח, סאונה בגלי אינפרא אדום ועוד.

מטפלים מוסמכים

מכשור מתקדם

זמינות גבוהה

רפואה אלטרנטיבית

מי אנחנו

ערן הוא מנכ"ל ומייסד החברה, מטפל מוסמך באבחון וטיפול בתדרים, בטיפול הומאופטי בתדרים ומאסטר בתרפיית הממדים.
בנוסף, ערן הוא יזם, מהנדס מחשבים בפיתוח תוכנה ומפתח סדרתי של מוצרים פורצי דרך
בתחומי הקוסמטיקה ובתוספי תזונה ומזון.
עדינה יועצת חינוכית עם 20 שנות ניסיון, בעלת תואר שני (MA) בפסיכותרפיה
אינטגרטיבית יהודית , מטפלת רגשית בתרפיית הממדים, מאמנת אישית. מתמחה בטיפול
בהפרעות ADHD ומנחת קבוצות רגשיות וחברתיות.

אנו נסייע לגופכם להירפא

ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

הטיפול בתדרים, בתאי חמצן וטיפולים אלטרנטייבים נוספים. אינם מהוווים טיפול רפואי ואינם מהווים חלופה לטיפול אצל רופא מוסמך. אין בטיפול משום הבטחה להקלה ו/או החלמה מכל מצב רפואי.

דילוג לתוכן