מה זה CDS - התגלית הגדולה ביותר של הרפואה ב- 100 שנים עד כה

גילוי מרתק בעולם הרפואה! כלור דו חמצני (CDS), חומר פשוט עם יכולות טיפוליות מדהימות, עומד לשנות את הגישה שלנו לטיפול במחלות. הצטרפו אלינו לסרטון בווידאו זה אנו מתמקדים בלהבהיר את העובדות על כלור דו חמצני כפתרון טיפולי רפואי, במטרה להסביר פעם אחת ולתמיד את השימושים והיתרונות שלו. אנו מציגים את המידע בצורה פשוטה ומובנת, כדי שכל אחד יוכל להבין את הנושא בבירור ולהתוודע לפוטנציאל הטיפולי של תמיסה זו המסביר איך CDS יכול להיות המפתח לבריאות טובה יותר. רוצים לדעת יותר? צפו בסרטון המלא כאן וגלו איך כלור דו חמצני יכול לתרום לבריאותכם

CDS : הפנט הרופאי של ד"ר אנדראס קלקר

CDS, תמיסת כלור דו חמצני, היא תמיסה כימית שניתן לייצר בכל בית מרקחת ואף בבית. זוהי תמיסה שיש לה שימושים רבים, ולא רק בתחום הרפואה.

CDS הוא ראשי תיבות ל-"Chlorine Dioxide Solution". המדובר בתרכובת של גז הכלורין דיאוקסיד (ClO2) המומסת במים. הגז, הידוע בכוחו החיטויי, משמש במגוון תחומים, כולל טיהור מים וחיטוי בתעשייה המזון. בעבר, השימוש בו היה מוגבל לתחומים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות התרחב השימוש בו גם לצורך טיפולים רפואיים, בזכות היכולת הייחודית שלו להילחם במחלות ויראליות ובקטריאליות.

CDS הוא פתרון מימי מרוכז ב-0.3% (3000ppm) של דו-חמצן הכלור הגזי. המדובר בתרכובת שאינה מכילה נתרן כלוריט (NaClO2) ויש לה pH ניטרלי. כאשר מדללים 10 מ"ל של CDS עם ליטר מים, מקבלים ריכוז של 0.003% (30ppm). המינון היומי המומלץ הוא 10 משקאות של 100 מ"ל בכל שעה, שמכילים בסך הכל 3 מ"ג ClO2. הגז הזה מאוד נמס במים ומתאייד ב-11°C.

לא, כלור דו חמצני אינו אקונומיקה. אקונומיקה היא נוזל שקוף וחומר כימי אחר, בעוד כלור דו חמצני יש צבע אופייני חזק צהבהב. אקונומיקת כלור היא מלח המומס במים, ו-CDS הוא גז המומס במים ואינו מכיל כלוריד נתרן.

כל חומר יכול להיות רעיל תלוי בשימוש ובכמות. ל-CDS יש רעילות דומה לקפאין והוא נחשב לבטוח במינונים מומלצים.

למרבה הצער, יש בלבול באינטרנט, וחלק מהמידע מציג את CDS בטעות כאקונומיקה.

כלור דו חמצני עובר במערכת הדם ומגיב במיוחד באזורים חומציים של הגוף, שם הוא יכול לסייע בניטרול דלקות ובשיפור מצבים בריאותיים שונים. כלור דו חמצני פועל בגוף על ידי תגובה כימית שמשחררת חמצן ויונים של כלור, שיכולים לעזור בחיטוי ובהרס פתוגנים כמו וירוסים וחיידקים.

CDS משמש למטרות חיטוי וכן בטיפולים רפואיים למגוון מצבים, כולל דלקות, זיהומים והפרעות נוספות שקשורות לחומציות מוגברת בגוף.

 

יש כיום די והותר מחקרים מדעיים שפורסמו על בני אדם לגבי CDS, שמצד אחד מוכיחים בבירור את אי הרעילות של מינונים אלו. כמו בשלושה מחקרים עם הרבה יותר מ- 3000 מטופלים, טופלו בהצלחה עם CDS במשך תקופה ארוכה יותר. שיעור ההצלחה המאושר היה מעל 99.3% באלפי חולים במחלות המדוברת של השנים האחרונות.

 

בכל אמריקה הלטינית כלור דו חמצני מוכר כתרופה מוסמכת ומותר לשימוש על פי חוק חדש לטיפול במצבים רפואיים מסוימים, וניתן לרכוש אותו בבתי מרקחת. במדינות אחרות, המצב עשוי להיות שונה ותלוי בהכרה הרשמית ובהנחיות הבטיחות המקומיות.

 

 

המינון היומי המומלץ של CDS הוא בממוצע של 30 עד 60 מיליגרם של גז מומס במים, מה שמתאים לכ- 0.8 מיליגרם לקילוגרם לאדם.

ניתן למצוא שימושים לכלור דו חמצני בתחומים שונים כמו טיפול במי שתייה, חיטוי בתעשיית המזון והמשקאות, ובתחום הרפואי לטיפולים ספציפיים.

אנדראס קלקר הוא דמות בולטת בעולם הטיפולים האלטרנטיביים, והוא ידוע בעיקר בקשר לקידום שימוש בכלור דו חמצני. קלקר הציג את השימוש בכלור דו חמצני כטיפול פוטנציאלי למחלות שונות, והוא מזוהה עם הניסיון להביא את שיטת הטיפול הזו לקדמת הבמה הרפואית הוא פרסם מספר מאמרים וספרים על הנושא, ונתפס על ידי רבים כאחד הדוברים הבולטים בעד השימוש בכלור דו חמצני לטיפול במחלות וכדי לשפר את איכות החיים. והציבורית.

 

הטיפולים המשולבים במרפאתנו

הסרטון שצפיתם בו מציג את הפוטנציאל הרפואי של כלור דו חמצני (CDS), ואנו בקליניקה מציעים טיפולים חדשניים המבוססים על הידע והניסיון שרכשנו. אנו מבינים את החשיבות של טיפולים מתקדמים ומותאמים אישית למחלות כמו פרקינסון, פזוריאזיס וסרטן, ומציעים גישה ייחודית לכל אחד מהם. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהטיפולים והעדויות ולקבל מידע נוסף על הטיפולים המהפכניים שאנו מציעים בקליניקה שלנו, שמטרתם לשפר את איכות החיים ולהציע פתרונות למגוון רחב של מצבים רפואיים.