למעלה מ-35 מיליון בני אדם ברחבי העולם סובלים ממחלת האלצהיימר. על פי ארגון הבריאות העולמי, תוך 30 שנה ישלש את עצמו מספר החולים במחלה, בהתאמה עם העלייה בתוחלת החיים. אלצהיימר היא מחלה של מערכת העצבים המרכזית. הטיפול הקונבנציונלי במחלה, אינו מציע מרפא, אלא טיפול בתסמיניה, באמצעות תרופות שאמורות להאט את הפגיעה. כבר 90 שנה שקיימת טכנולוגיה טיפולית, באמצעות רפואת תדרים, המסייעת לטיפול במחלה ומשפרת מאוד את תסמיניה.  זו דרך טבעית, הנשענת על כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף. בשונה מתרופות, היא אינה ממכרת ואינה גורמת תופעות לוואי. כדאי שגם אתם תכירו את הטיפול באלצהיימר, באמצעות רפואת תדרים.

מהי מחלת האלצהיימר?

אלצהיימר/לדמנציה היא מחלה של מערכת העצבים המרכזית אשר גורמת לניוון  של המוח והיא הגורם העיקרי לדמנציה/אלצהיימר. זאת בשל הצטברות של החלבונים עמילואיד וטאו בתאי עצב ברקמת המוח.  התהליך הניווני מתפשט לכל חלקי המוח וגורם למוות של תאי העצב במוח, דבר הפוגע בתחומי תפקוד רבים. הפגיעות הן פיזיות, נפשיות וריגשיות. לחולה נגרמים קשיים ביכולות החשיבה והתפקוד, ובכלל זה ליקויים ביכולת הזיכרון והלמידה, פגיעה ביכולת השפתית, בעיבוד המידע החזותי וההתמצאות וכן שינויים בדפוסי ההתנהגות עד אובדן קשר עם המציאות. מי שמכיר מקרוב חולה אלצהיימר, מכיר את הסבל הרב שכרוך במחלה ואת את חוסר האונים של הממסד הרפואי , בטיפול בה. לאלצהיימר אין מרפא, עולם המדע בירוץ אחר מציאת חיסון או תרופה שיטפלו בתאים המתים במוח. רפואת תדרים, כבר יותר מ-90 שנה, מציעה בדרך טבעית ויעילה, לטפל במגוון רחב של מחלות ובעיות רפואיות ובהן גם אלצהיימר.

מהי רפואת תדרים?

רפואת תדרים מתבססת על פיזיקה, קרי, מדע וכן על הרפואה הסינית, אשר רואה בכל מצב של חולי או פגיעה, תוצאה של חוסר, או עודף באנרגיה בגוף. לכל גוף, חפץ וכן לאדם יש תדר. הכל סביבנו עטוף בתדרים. עדויות לשימוש בתדרים וויברציות ככוח מרפא, קיימות כבר בימי קדם. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, חוקרים שונים ניסו לרתום את כוחות האנרגיה הקיימים בכל גוף בעולם, כדי לרפא מחלות. הם גילו כי לכל וירוס, חיידק או בקטריה יש תדר משלו אשר ניתן למדוד אותו. באמצעות סורק תדרים, ניתן לקבל מיפוי דקדקני של המצב הבריאותי. באמצעות מכונת תדרים ניתן לשדר תדר, או ויברציה נגדיים המפרקים תדרים של וירוסים, חיידקים, בקטריות , אנרגיות מתח נפשי וכך מפונים מהגוף והוא מרפא את עצמו. מכשיר אבחון תדרים יכול לבצע סריקה גופנית הבוחנת את רמות האנרגיה שלנו, לזהות את האזורים הפגועים ואת המקור להם, לסייע לגוף להתנקות מרעלים ולהירפא.

האם רפואת תדרים מסייעת לטיפול באלצהיימר?

כשאנחנו חושבים, מעבדים מידע, תופסים את הסביבה ואפילו חולים, נוירונים, תאי עצב במוחנו מפיקים תדרים חשמליים בתדר גמא של 40. בקרב חולי אלצהיימר חל שיבוש בתדר זה. רפואת תדרים מחזיקה לגוף שלנו את התדרים החסרים לו ומביאה לאיזון מלא.

 לממסד הרפואי ולחברות התרופות אין תרופה או פתרון למחלה.  ויש להם קושי עקרוני לקבל את שיטות הטיפול בתדירים, אשר שואפות לבטל את התלות שלנו מרוב המוחלט של התרופות ולהחזיר לגופנו את יכולת הריפוי הטבעית. עם זאת, מדובר בשיטת טיפול שמצליחה כבר 90 שנה להביא להישגים ועדויות של אלפי מטופלים בעולם שהיגיעו לשיפור משמעותי להרבה מחלות כולל אלצהיימר. יש לא מעט ראיות מדעיות המצביעות על יעילות הטיפול בתדרים בחולי אלצהיימר.

ראיות מדעיות:

מחקר המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס, שפורסם בכתב העת Cell, החוקרים חשפו עכברי מעבדה לתדרי אור וקול, בתדר של 40 הרץ מה הביא להפחתת הצטברות חלבונים עמילואידים המתרחשת במחלת האלצהיימר ושיפר שורה ארוכה של מאפייני המחלה, ביניהם , שיפור הזיכרון.

במחקר מתקדם יותר שנעשה ב-2020 ונבחן על בני אדם הסובלים מאלצהיימר, בדרגה קלה, הנסיינים נחשפו לשעה אחת ביום של טיפול בהבהובים- תדרים ואותות חשמליים. הטיפול נמשך כמה שבועות ובסופו תאי עצב, נוירונים במוח, אשר נפגעים במחלת האלצהיימר, שבו לפעולה תקינה בעקבות הטיפול. מחקר פורץ דרך זה, מעסיק מאוד את הקהילה הרפואית אשר מחפשת מזור לאלצהיימר ויש מי שטוענים שכנראה זה הכיוון החדש של טיפול במחלה.

טיפול בחמצן :

בנוסף לתדרים אנחנו במד בד מטפלים גם בחמצן באמצעים שונים כדי להגביר את אספקת החמצן למוח לכל אברי הגוף.

א. ע"י תא חמצן היפרברי ב 1.4 אטמוספרות שמעשיר עת הדם בחמצן בלחץ מתון .

ב. ע"י מנורת אינפרה אדום שמשחררת את מולקולות של רדיקלים חופשיים מכדוריות הדם האדומות ומאפשרות בכך חיבור מוגבר של חמצן לכל כדורית דם אדומה.

ג. ע"י שתיית מים מועשרים המולקולות חמצן בודדות  "CDS" העוברים את מחסום המוח וחודרים לתאי המוח למטוכונדריה וגורמים ליצירת אנרגיה והעלאת הויטליות של תאי המוח.

ד. ע"י  שתיית מים מועשרים במלקולות חמצן ברמה המולקולרית של מולקולת חמצן מבודדות שעוברות את מחסום המוח ולכן מגבירות באופן משמעותי מאד את אחוז חמצן במוח ובכך משפר את כל תיפקודי המוח.