WhatsApp Image 2023-02-12 at 13.46.59

האם טיפול הומאופטי בתדרים יכול לסייע למלחמה בסרטן?

בעשורים האחרונים, יותר רופאים וחולי סרטן מחפשים דרכים אלטרנטיביות לטפל בתסמיני המחלה כרפואה משלימה לרפואה  הקונבנציונלית.

תדרים, וויברציות, הם אחד מכוחות הטבע הטמונים בכל חפץ, גוף, צמח או עצם שמקיף אותנו וקיימים גם בתוך גופנו פנימה. מאבקי אגו, מרדף אחר כסף קל ופוליטיקה של הממסד הרפואי בארה"ב בשנות ה-30, גרמו לכך שרבים אינם מודעים ליתרונות של רפואת תדרים וליכולת לסייע בטיפול בבעיות רפואיות שונות ובהן גם סרטן, סוכרת, הפרעות קשב וריכוז. בעידן המודרני, יותר חוקרים ומדענים מבינים את הפוטנציאל הרב של רפואה הומאופטית בכלל ורפואת תדרים בפרט, מחקרים עדכניים תומכים ביעילות התדרים לעידוד ריפוי.  

האם יצא לכם לשמוע על שיטת התדרים? 

אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי להבין מה זו שיטת התדרים

מהי רפואת תדרים? ​

הרפואה הקונבנציונלית מנסה לחסל את תאי הסרטן. היא עושה זאת באמצעות הטיפול הכימותרפי, הקרנות והתרופות הביולוגיות.
גם הרפואה הטבעית/ הומאופטית מנסה לסייע לחיסול תאים אלה. יש שיטות מגוונות כמו שימוש בצמחי מרפא, רפואה תודעתית, טיפול בחמצן ורפואת תדרים, לרפואת התדרים יש הרבה מן המשותף עם הרפואה הסינית. רפואת התדרים היא ענף ברפואה אלטרנטיבית, הנשען על כוחות הטבע. על פי הפיזיקה, כל תופעה מחזורית, ובפרט גלים, ניתן להבין ולהסביר במונחים של תדירות אורך גל ומהירות. הגל הפיסיקלי הוא "הפרעה במרחב המשתנה בזמן", והתדירות (או התדר) היא כמות הפעמים שהפרעה כזו מתרחשת בפרק זמן קצוב. לתדירויות שונות יש השפעות שונות על הגוף, והן יכולות להשפיע על התאים בגופנו.  אפילו הנוירונים, תאי העצב, מתקשרים זה עם זה ועם שאר המערכות בגוף על ידי תדרים חשמליים. במדעי המוח מקובל לשייך כל אחת מהתדירויות לתפקודים ספציפיים – גלי אלפא מזוהים עם מצב של רגיעה ערנית, גלי ביתא עם מתח, ריכוז וחרדה, גלי גמא מאפיינים תפקוד קוגניטיבי גבוה וגלי תטא מופיעים לרוב בשינה. ב 1934, המדען האמריקאי, ד"ר ריימונד רייף, ביקש לרתום את כוחות הטבע האלו לריפוי. הוא בנה מיקרוסקופ מיוחד ובאמצעותו בחן את ההתנהגות של וירוסים, חיידקים, בקטריות ושאר טפילים. הוא גילה  כי לכל וירוס, בקטריה, פטריה ואפילו לכל רגש, מתח נפשי או מועקה, מתלווה תדר.

האם רפואת תדרים יכולה לסייע למלחמה בסרטן?​

מהתצפיות של ד"ר רייף הוא ניסח תאוריה לפיה, שידור של תדר נגדי לתדר שנושא כל וירוס, חיידק, בקטריה או טפיל, בהדהוד חוזר, יכול לסייע לו להתפרק. הוא בנה מכשיר תדרים והחל לערוך בו ניסויים וגילה שאכן שידור תדר נגדי יכול לסייע לחסל את החיידקים, הוירוסים, הפטריות והטפילים ומסייע לגוף להשיב את האיזון הטבעי שלו. במיקרוסקופ שהוא בנה הוא חקר  גם על המחלה וגילה כי במקרה הזה , קיים בגופנו חיידק פולימורי, אשר משתנה ומתפתח בצורות שונות. הוא החליט לערוך ניסוי מדעי על 16 חולים סופניים. החולים טופלו באמצעות רפואת תדרים , במשך ארבעה חודשים, ואכן הוא הצליח להוכיח את טענתו. הגילוי הזה, פתח את האפשרות להרחבת חקר רפואת התדרים, אבל אינטרסים כלכליים של חברות תרופות וחשדנות מצד הממסד הרפואי, גרמו לכך שההוכחות של רייף נדחו והטכנולוגיה אף הוצאה מהחוק. היום, לאור גילויים מדעיים מודרניים, יותר ויותר חוקרים ומדענים מבינים את הכוח הטמון ברפואת תדרים לסיוע למלחמה בסרטן ובמחלות אחרות. רופאים רבים אבל ממליצים על טיפול רפואה משולבת או אינטגרטיבית.

כיצד מתבצע הטיפול במכונת תדרים?

 הטיפול בתדרים כולל שני שלבים. בשלב הראשון, באמצעות תוכנת סריקה, המטופל מניח את ידו על המכונה והיא סורקת את מצבו הרפואי לפרטי פרטים. בתם הסריקה מופק דו"ח רפואי באשר למצבו של המטופל. בשלב השני, באמצעות מכונת תדרים, משודרים תדרים נגדיים לנסות לחסל  את הווירוסים, חיידקים, פטריות ו/או טפילים הגורמים למחלות. הניסוי של ד"ר רייף וכן ניסויים מהעשור האחרון, מראים כי תדרים יכולים לסייע למלחמה במגוון מחלות.

מי אנחנו?

ערן הוא מנכ"ל ומייסד החברה, מוסמך באבחון וטיפול בתדרים, בטיפול הומאופטי בתדרים ומאסטר בתרפיית הממדים.
בנוסף, ערן הוא יזם, מהנדס מחשבים בפיתוח תוכנה ומפתח סדרתי של מוצרים פורצי דרך
בתחומי הקוסמטיקה ובתוספי תזונה ומזון.
עדינה יועצת חינוכית עם 20 שנות ניסיון, בעלת תואר שני (MA) בפסיכותרפיה
אינטגרטיבית יהודית , מטפלת רגשית בתרפיית הממדים, מאמנת אישית. מתמחה בטיפול
בהפרעות ADHD ומנחת קבוצות רגשיות וחברתיות. 

רוצים לדעת יותר על רפואת תדרים

צרו איתנו קשר עוד היום

פרטי יצירת קשר

דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה  

דילוג לתוכן