אם אתם או קרוב לכם חולה בסרטן, עם כל הסבל הכרוך במחלה, כדאי לכם להכיר את שיטת הטיפול שבמשך שנים הסתירו מכם!

 מעבר לעולם הפיזי הנגלה לעינינו, קיים עולם שלם של תדרים המקיפים אותנו. למעשה, בכל גוף, חפץ, צמח ואף בנו עצמנו קיימים תדרים. בשנות ה-30 של המאה הקודמת, מדען אמריקאי, בשם ד"ר ריימונד רייף, גילה שלכל וירוס, בקטריה, פטריה ואפילו לכל רגש, מתח נפשי או מועקה, מתלווה תדר. יותר מזה, הוא הבחין כי על ידי שידור תדר נגדי, ניתן לפרק את המבנה של חיידקים, וירוסים, טפילים ופטריות וכך לחסל אותם. רייף המציא מכונה המקרינה תנודות בתדר דומה לזה של החיידק או הווירוס וראה איך הוא מצליח על ידי הגברת עוצמת התדר, להגביר את קצב התנודות של חיידקים ווירוסים עד למצב שהם התפרקו. כך הוא הבין, ניתן לרפא מחלות ובעיות רפואיות רבות.

 

נשמע לכם כמו מדע בדיוני?

זה לא מדע בדיוני, זה מדעי  לגמרי. ב- 1934, ד"ר רייף ערך באוניברסיטת דרום קליפורניה מחקר על קבוצה של 16  חולי סרטן סופניים. החולים טופלו  במשך 3 דקות, אחת לשלושה ימים, במכונת תדרים. אחרי 90 יום, 14 מהחולים נרפאו לגמרי ולא נמצא סרטן בגופם. ההצלחה של הטיפול הייתה פורצת דרך, בעקבותיה נהרו חולי סרטן רבים אחר הטיפול במכונת תדרים.

סופר- איך זה עובד?

כולנו מכירים את תופעת ניפוץ הזכוכיות באמצעות שידור תדר מסוים.  מכונת תדרים עובדת באותה שיטה. המכונה מקרינה תדרים ברדיוס של 10 מטרים. המטופל שנמצא, בקרבה, קולט את התדרים וסופג אותם בגופו. הרעיון שעומד מאחורי שיטת ריפוי זו, הוא ניקוי רעלים מהגוף והחזרת יכולות הריפוי הטבעיות שלו.

התהליך הסרטני הוא שיבוש במנגנון הבקרה התקין של התחלקות התאים. באמצעות טכנולוגיית התדרים, מתבצעת סריקה של גופו של המטופל, המאתרת את המקומות שבהם יש פגיעה וחולי. הסורק מזהה על ידי תדרים,  את השינוי שעוברים חיידקים ווירוסים בתגובה לתנאי סביבה משתנים, כיצד הם משתכפלים והופכים לתאים סרטניים. לאחר מכן באמצעות מכונת תדרים, מוקרנים תדרים שהורסים  חיידקים, פטריות, בקטריות ווירוסים  ועוצרים את התחלקות התאים.  זו שיטת טיפול לא פולשנית ולא כואבת ואינה גורמת לתופעות לוואי. המטופל אינו מרגיש דבר במהלך הטיפול, השיפור מושג תוך מספר טיפולים.

 אם רפואת תדרים מרפאת סרטן, איך לא שמענו עליה?

למרות שרפואת תדרים נשענת על עקרונות פיזיקליים, המחקר המדעי הנוגע לרפואת תדרים עוד בחיתוליו. הממסד הרפואי, אינו מעודד מחקר בתחום. הסיבות לכך מגוונות, אך לא יהיה מוגזם להניח שמאחר שרפואת תדרים מבוססת על החזרת הריפוי העצמי לגוף שלנו, היא מייתרת את הצורך ברופאים ובתרופות ולכן אולי מעוררת חשדנות בממסד זה. בשנות ה-50 של המאה הקודמת, איגוד הרפואה האמריקאי יחד עם חברות התרופות,  יצאו נגד ד"ר רייף והביאו לכך שהמכונה הוצאה מהחוק. עם זאת, רבים ברחבי העולם המשיכו לטפל באמצעות הטכנולוגיה ולסייע לחולי סרטן. כבר 90 שנים שמאות חולי סרטן מטופלים בטכנולוגיית תדרים ומדווחים על הצלחה ושיפור משמעותי באיכות חייהם. עבור מי מכם שמבקש תקווה חדשה לריפוי מסרטן, טכנולוגיית התדרים היא התשובה שלכם.

אם אתם חולי סרטן, אל תחכו, פנו למרפאתנו בהקדם. אנו נסייע לגופכם להירפא, מהר, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

לקביעת תור עכשיו. שלח ווצאפ או מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.