הידעת? תדרים יכולים לסייע לחולי סרטן:

בעשורים האחרונים, יותר רופאים וחולי סרטן מחפשים דרכים אלטרנטיביות לטפל בתסמיני המחלה כרפואה משלימה לרפואה  הקונבנציונלית.

תדרים, וויברציות, הם אחד מכוחות הטבע הטמונים בכל חפץ, גוף, צמח או עצם שמקיף אותנו וקיימים גם בתוך גופנו פנימה. מאבקי אגו, מרדף אחר כסף קל ופוליטיקה של הממסד הרפואי בארה"ב בשנות ה-30, גרמו לכך שרבים אינם מודעים ליתרונות של רפואת תדרים וליכולת לסייע בטיפול בבעיות רפואיות שונות ובהן גם סרטן. בעידן המודרני, יותר חוקרים ומדענים מבינים את הפוטנציאל הרב של רפואת תדרים, מחקרים עדכניים תומכים ביעילות התדרים לריפוי.  

האם רפואת תדרים מסייעת לטיפול בסרטן?​

מהתצפיות של ד"ר רייף הוא ניסח תאוריה לפיה, שידור של תדר נגדי לתדר שנושא כל וירוס, חיידק, בקטריה או טפיל, בהדהוד חוזר, גורם לו להתפרק ולהיעלם. הוא בנה מכשיר תדרים והחל לערוך בו ניסויים וגילה שאכן שידור תדר נגדי מחסל את החיידקים, הוירוסים, הפטריות והטפילים ומשיב לגוף את האיזון הטבעי שלו. במיקרוסקופ שהוא בנה הוא גילה כי במקרה של מחלת הסרטן, קיים בגופנו חיידק פולימורי, אשר משתנה ומתפתח בצורות שונות. הוא החליט לערוך ניסוי מדעי על 16 חולי סרטן סופניים. החולים טופלו באמצעות רפואת תדרים , במשך ארבעה חודשים שבסופם כולם נרפאו לגמרי. הגילוי הזה, פתח את האפשרות להרחבת חקר רפואת התדרים, אבל אינטרסים כלכליים של חברות תרופות וחשדנות מצד הממסד הרפואי, גרמו לכך שההוכחות של רייף נדחו והטכנולוגיה אף הוצאה מהחוק. היום, לאור גילויים מדעיים מודרניים, יותר ויותר חוקרים ומדענים מבינים את הכוח הטמון ברפואת תדרים לטיפול בסרטן. ​

כיצד רפואת תדרים יכולה לסייע לטיפול בסרטן?

מהתצפיות של ד"ר רייף הוא ניסח תאוריה לפיה, שידור של תדר נגדי לתדר שנושא כל וירוס, חיידק, בקטריה או טפיל, בהדהוד חוזר, גורם לו להתפרק ולהיעלם. הוא בנה מכשיר תדרים והחל לערוך בו ניסויים וגילה שאכן שידור תדר נגדי מחסל את החיידקים, הוירוסים, הפטריות והטפילים ומשיב לגוף את האיזון הטבעי שלו. במיקרוסקופ שהוא בנה הוא גילה כי במקרה של מחלת הסרטן, קיים בגופנו חיידק פולימורי, אשר משתנה ומתפתח בצורות שונות. הוא החליט לערוך ניסוי מדעי על 16 חולי סרטן סופניים. החולים טופלו באמצעות רפואת תדרים , במשך ארבעה חודשים שבסופם כולם נרפאו לגמרי. הגילוי הזה, פתח את האפשרות להרחבת חקר רפואת התדרים, אבל אינטרסים כלכליים של חברות תרופות וחשדנות מצד הממסד הרפואי, גרמו לכך שההוכחות של רייף נדחו והטכנולוגיה אף הוצאה מהחוק. היום, לאור גילויים מדעיים מודרניים, יותר ויותר חוקרים ומדענים מבינים את הכוח הטמון ברפואת תדרים לטיפול בסרטן.

כיצד מתבצע הטיפול במכונת תדרים?

הביטוי של מחלת הסרטן בגופנו, הוא בכך שהתאים מתחלקים באופן בלתי מבוקר, מה שיוצר גרורות שגורמות לפגיעות בתפקוד התקין של הגוף. רפואת תדרים, מסייעת בעצירת  התחלקות התאים. טיפול בתדרים כולל שני שלבים. בשלב הראשון, באמצעות תוכנת סריקה, המטופל מניח את ידו על המכונה והיא סורקת את מצבו הרפואי לפרטי פרטים. בתם הסריקה מופק דו"ח רפואי דקדקני באשר למצבו של המטופל. בשלב השני, באמצעות מכונת תדרים, משודרים תדרים נגדיים לכל הווירוסים, חיידקים, פטריות ו/או טפילים הגורמים למחלות והם מחוסלים. הניסוי של ד"ר רייף וכן ניסויים מהעשור האחרון, מוכיחים כי ניתן לרפא סרטן באמצעות רפואת תדרים.

2022-09-21_15-04-31

מי אנחנו?

ערן הוא מנכ"ל ומייסד החברה, מטפל מוסמך באבחון וטיפול בתדרים, בטיפול הומאופטי בתדרים ומטפל בתרפיית הממדים.
בנוסף, ערן הוא יזם, מהנדס מחשבים בפיתוח תוכנה ומפתח סדרתי של מוצרים פורצי דרך
בתחומי הקוסמטיקה ובתוספי תזונה ומזון.
עדינה יועצת חינוכית עם 20 שנות ניסיון, בעלת תואר שני (MA) בפסיכותרפיה
אינטגרטיבית יהודית , מטפלת רגשית בתרפיית הממדים, מאמנת אישית. מתמחה בטיפול
בהפרעות ADHD ומנחת קבוצות רגשיות וחברתיות.

רוצים לדעת יותר על רפואת תדרים

צרו איתנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן